تقویت توسعه صادرات گل و گیاه البرز با تقویت فرودگاه پیام

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

تقویت توسعه صادرات گل و گیاه البرز با تقویت فرودگاه پیام

تقویت توسعه صادرات گل و گیاه البرز با تقویت فرودگاه پیام
1397/1/15
12:43 1395

استاندار البرز به استقرار مراکز تحقیقاتی ملی در استان به عنوان یک پشتوانه قوی در بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: امسال برای توسعه صادرات گل و گیاه از استان البرز با تقویت بسترهای مناسب در فرودگاه پیام اهتمام ویژه ای وجود دارد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز؛ دکتر محمدعلی نجفی در بازدید از ششمین جشنواره گل و گیاه در پارک شهید چمران کرج افزود: امروز توفیق پیدا کردیم تا زحماتی که سازمان سیما و منظر  شهرداری کرج در کنار بخش خصوصی برای ایجاد و راه اندازی ششمین جشنواره لاله های کرج متقبل شده، بازدید کنیم.

دکتر نجفی نکته قابل توجه در این جشنواره را تامین بخش عمده تولیدات و گیاهان مورد نیاز، از داخلی استان و کشور دانست و افزود: استقبال چشمگیر مردم از این جشنواره بسیار حائر اهمیت است.

وی با بیان اینکه باید شرایطی را فراهم کنیم که مردم بتوانند از جاذبه های طبیعی استان بهره مند شوند، گفت: پشتوانه بسیار خوبی در بخش کشاورزی و تولیدات باغی در استان وجود دارد و همچنین مراکز تحقیقاتی بزرگ و ملی مختلف که طی سال ها در البرز شکل گرفته، شرایط را برای این امر مهیا می سازد.

استاندار البرز اضافه کرد: درصدد تقویت مجموعه های مختلف در بخش کشاورزی هستیم و در کنار این امر اهتمام ویژه ای در فراهم کردن بستر صادرات گل و گیاه و گسترش گلخانه ها داریم.

وی گفت: به همین سبب امسال فضای صادراتی در فرودگاه پیام تقویت می شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر