افتتاحی بدون هزینه و با یک بازدیدِ ساده!

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

افتتاحی بدون هزینه و با یک بازدیدِ ساده!

افتتاحی بدون هزینه و با یک بازدیدِ ساده!
1397/1/15
12:43 1395

ششمین جشنواره لاله ها در حالی از هفتم فروردین کار خود را آغاز کرد که قرار بود همانند پنج دوره قبل، از نیمه دوم فروردین میزبانی از شهروندان را بر عهده داشته باشد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ بنرهایِ ششمین جشنواره لاله ها در سطح شهر اکران شده بود و همه آماده بودند از ۱۵ فروردین زیبایی ۲۵۰ هزار گل لاله و بیش از ۱۰۰ هزار انواع گل با طیف های رنگی را ببینند که این اتفاق در بازدید شهردار کرج، زودتر رخ داد.

اصغر نصیری شهردار کرج در بازدیدی که هفتم فروردین از باغ گل ها داشت وقتی دید همه چیز مهیای حضورِ شهروندان و مسافران است، زودتر از موعدِ مقرر کلید آغاز ششمین جشنواره لاله های کرج را می زند، آن هم بدون هزینه، بدون انجام مراسم افتتاحیه و در یک بازدیدِ ساده!

کمتر پیش آمده مسئولی بدون برگزاری مراسم های معمول چنین کاری کند. اما برای ششمین جشنواره لاله ها این اتفاق افتاد تا شاید نشان دهد کار کردن و تسهیل کردن امور چندان هم سخت و عجیب نیست!

البته در این میان برخی که منافع شان مدتی ست به خطر افتاده و دیگر مجالی برای دیده شدن پیدا نمی کنند، دستور شهردار برای برگزاری جشنواره بدون تشریفات و مراسم های معمول و هزینه بر را برنتافتند و مثل همیشه لب به انتقاد باز کردند.

 این که چشم ها را ببندیم و برای رسیدن به "منافع شخصی" و شاید "گروهی" یکی را بالا بکشیم و یکی را پایین، نه انسانی است و نه قابل قبول.

باید گفت این روزها "منتقد" شدن و چهره منتقد به خود گرفتن بسیار آسان تر از قبل شده است، به قدری سهل که با عبور از همه یِ مرزها به ویژه مرزهایِ "انسانیت" خود را به در و دیوار می کوبند و از همه یِ سوادِشان! سود می برند تا "آنچه هست را وارونه جلوه دهند" و "آنچه نیست را عیان کنند."

خبر خیلی ساده است. ششمین جشنواره"لاله ها" با تصمیم اصغر نصیری شهردار کرج بدون انجام مراسم های معمول، بدون هزینه و در یک بازدیدِ ساده افتتاح شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر