افتتاحی بدون هزینه و با یک بازدیدِ ساده!

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

افتتاحی بدون هزینه و با یک بازدیدِ ساده!

افتتاحی بدون هزینه و با یک بازدیدِ ساده!
1397/1/15
12:43 1395

ششمین جشنواره لاله ها در حالی از هفتم فروردین کار خود را آغاز کرد که قرار بود همانند پنج دوره قبل، از نیمه دوم فروردین میزبانی از شهروندان را بر عهده داشته باشد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ بنرهایِ ششمین جشنواره لاله ها در سطح شهر اکران شده بود و همه آماده بودند از ۱۵ فروردین زیبایی ۲۵۰ هزار گل لاله و بیش از ۱۰۰ هزار انواع گل با طیف های رنگی را ببینند که این اتفاق در بازدید شهردار کرج، زودتر رخ داد.

اصغر نصیری شهردار کرج در بازدیدی که هفتم فروردین از باغ گل ها داشت وقتی دید همه چیز مهیای حضورِ شهروندان و مسافران است، زودتر از موعدِ مقرر کلید آغاز ششمین جشنواره لاله های کرج را می زند، آن هم بدون هزینه، بدون انجام مراسم افتتاحیه و در یک بازدیدِ ساده!

کمتر پیش آمده مسئولی بدون برگزاری مراسم های معمول چنین کاری کند. اما برای ششمین جشنواره لاله ها این اتفاق افتاد تا شاید نشان دهد کار کردن و تسهیل کردن امور چندان هم سخت و عجیب نیست!

البته در این میان برخی که منافع شان مدتی ست به خطر افتاده و دیگر مجالی برای دیده شدن پیدا نمی کنند، دستور شهردار برای برگزاری جشنواره بدون تشریفات و مراسم های معمول و هزینه بر را برنتافتند و مثل همیشه لب به انتقاد باز کردند.

 این که چشم ها را ببندیم و برای رسیدن به "منافع شخصی" و شاید "گروهی" یکی را بالا بکشیم و یکی را پایین، نه انسانی است و نه قابل قبول.

باید گفت این روزها "منتقد" شدن و چهره منتقد به خود گرفتن بسیار آسان تر از قبل شده است، به قدری سهل که با عبور از همه یِ مرزها به ویژه مرزهایِ "انسانیت" خود را به در و دیوار می کوبند و از همه یِ سوادِشان! سود می برند تا "آنچه هست را وارونه جلوه دهند" و "آنچه نیست را عیان کنند."

خبر خیلی ساده است. ششمین جشنواره"لاله ها" با تصمیم اصغر نصیری شهردار کرج بدون انجام مراسم های معمول، بدون هزینه و در یک بازدیدِ ساده افتتاح شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر