افتتاحی بدون هزینه و با یک بازدیدِ ساده!

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

افتتاحی بدون هزینه و با یک بازدیدِ ساده!

افتتاحی بدون هزینه و با یک بازدیدِ ساده!
1397/1/15
12:43 1395

ششمین جشنواره لاله ها در حالی از هفتم فروردین کار خود را آغاز کرد که قرار بود همانند پنج دوره قبل، از نیمه دوم فروردین میزبانی از شهروندان را بر عهده داشته باشد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ بنرهایِ ششمین جشنواره لاله ها در سطح شهر اکران شده بود و همه آماده بودند از ۱۵ فروردین زیبایی ۲۵۰ هزار گل لاله و بیش از ۱۰۰ هزار انواع گل با طیف های رنگی را ببینند که این اتفاق در بازدید شهردار کرج، زودتر رخ داد.

اصغر نصیری شهردار کرج در بازدیدی که هفتم فروردین از باغ گل ها داشت وقتی دید همه چیز مهیای حضورِ شهروندان و مسافران است، زودتر از موعدِ مقرر کلید آغاز ششمین جشنواره لاله های کرج را می زند، آن هم بدون هزینه، بدون انجام مراسم افتتاحیه و در یک بازدیدِ ساده!

کمتر پیش آمده مسئولی بدون برگزاری مراسم های معمول چنین کاری کند. اما برای ششمین جشنواره لاله ها این اتفاق افتاد تا شاید نشان دهد کار کردن و تسهیل کردن امور چندان هم سخت و عجیب نیست!

البته در این میان برخی که منافع شان مدتی ست به خطر افتاده و دیگر مجالی برای دیده شدن پیدا نمی کنند، دستور شهردار برای برگزاری جشنواره بدون تشریفات و مراسم های معمول و هزینه بر را برنتافتند و مثل همیشه لب به انتقاد باز کردند.

 این که چشم ها را ببندیم و برای رسیدن به "منافع شخصی" و شاید "گروهی" یکی را بالا بکشیم و یکی را پایین، نه انسانی است و نه قابل قبول.

باید گفت این روزها "منتقد" شدن و چهره منتقد به خود گرفتن بسیار آسان تر از قبل شده است، به قدری سهل که با عبور از همه یِ مرزها به ویژه مرزهایِ "انسانیت" خود را به در و دیوار می کوبند و از همه یِ سوادِشان! سود می برند تا "آنچه هست را وارونه جلوه دهند" و "آنچه نیست را عیان کنند."

خبر خیلی ساده است. ششمین جشنواره"لاله ها" با تصمیم اصغر نصیری شهردار کرج بدون انجام مراسم های معمول، بدون هزینه و در یک بازدیدِ ساده افتتاح شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر