طرح اصلاح هندسی میدان امام حسین(ع) بررسی شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

طرح اصلاح هندسی میدان امام حسین(ع) بررسی شد

طرح اصلاح هندسی میدان امام حسین(ع) بررسی شد
1397/1/16
12:43 1395

طرح اصلاح هندسی میدان امام حسین(ع) در کمیته تصویب معاونت حمل و نقل شهرداری کرج بررسی شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از برگزاری نخستین جلسه کمیته تصویب طرح های معاونت حمل و نقل و ترافیک خبر داد و گفت: این جلسه با محوریت صدور صورت وضعیت و امضای برگ مالی، گزارش کنترل پروژه، اسناد مناقصه هوشمندسازی تقاطعات و اصلاح هندسی میدان امام حسین(ع) برگزار شد.

وی گفت: در این جلسه مقرر شد تا پایان فرودین ماه سال جاری، گزارش کنترل پروژه شامل درصد پیشرفت فیزیکی، درصد جذب قرارداد، ردیف بودجه و ... تهیه و ارائه شود.

 احمدی نژاد خاطرنشان کرد:همچنین یک هفته زمان برای اسناد مناقصه هوشمندسازی تقاطعات و برآورد قرارداد خرید تجهیزات مرتبط با هوشمندسازی چراغ های راهنمایی در 11 تقاطع شهر در این جلسه بررسی شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر