مصرف بنزين يورو 4 استان البرز بيش از 8 درصد افزايش يافت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

مصرف بنزين يورو 4 استان البرز بيش از 8 درصد افزايش يافت

مصرف بنزين يورو 4 استان البرز بيش از 8 درصد افزايش يافت
1397/1/22
12:43 1395

همزمان با شروع سفرهاي نوروزي و تعطيلات ابتدايي سال جديد بيش از 26 ميليون ليتر انواع بنزين شامل بنزين يورو4، سوپر و معمولي در استان البرز توزيع و مصرف شده كه مصرف بنزين يورو 4 بيش از 8 درصد افزايش يافته است.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي استان البرز؛ ابراهيم توسلي مدير شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي استان البرز گفت: ميانگين مصرف روزانه انواع بنزين اين استان از بيست و هفتم اسفندماه سال گذشته تا چهارم فروردين ماه سال جاري و همزمان با شروع سفرهاي نوروزي  بيش از 3 ميليون و دويست و پنجاه هزار ليتر بوده كه اين ميزان نسبت به ايام مشابه سال قبل تغييري نداشته است.

توسلي اظهار داشت: در مدت ياد شده 17 ميليون ليتر بنزين يورو 4 در استان البرز مصرف شده كه در مقايسه با دوره زماني مشابه سال گذشته از رشد 8 درصدي برخوردار مي باشد.

وي علت افزايش 8 درصدي مصرف بنزين يورو 4 را جايگزيني اين فرآورده به جاي بنزين معمولي در كلانشهر كرج عنوان كرد و افزود: از سنوات قبل عرضه بنزين يورو 4 در راستاي كاهش آلودگي هواي كلانشهر كرج در دستور كار اين شركت قرار گرفته است.

مدير شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي استان البرز افزود: از بيست و هفتم اسفندماه سال گذشته تا چهارم فروردين ماه سال جاري به ميزان 2 ميليون ليتر بنزين سوپر و 7 ميليون ليتر بنزين معمولي نيز در اين استان توزيع و مصرف شده است.

وي ادامه داد: اين شركت براي تأمين و توزيع سوخت مورد نياز مسافرين تا پايان تعطيلات نوروزي آمادگي كامل داشته و با  برنامه ريزي و پيش بيني هاي لازم خدمت رساني خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر