‌برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

‌برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد

‌برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد
1397/1/23
12:43 1395

جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد در دفتر فرماندار برگزار شد

نظرآباد -خبرنگار جام جم: فلاح نژاد فرماندار نظرآباد در جلسه شورای معاونین و بخشداران که مقرر گردید هر ۱۵ روز یک بار برگزار گردد، گفت: معاونین، بخشداران و روسای دوایر فرمانداری بایستی اقدامات پیش بینی شده یکساله وکوتاه مدت، چهارساله و میان مدت و هشت ساله به صورت بلند مدت خود را در حوزه های مختلف و در راستای برنامهجهای ششم و هفتم توسعه کشور و مطابق نیازهای شهرستان ترسیم و ارائه دهند تا در راستای این اهداف برنامه جامع شهرستان را تدوین کنیم.

وی در ادامه بر نقش های هدایتی، حمایتی، نظارتی و هماهنگی فرمانداری تاکید و از مدیران فرمانداری خواست در راستای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مندی عمومی  اقدامات لازم را به عمل آورند.

فلاح نژاد یکی از مهمترین عوامل موفقیت در اجرای برنامه ها را داشتن آمار و اطلاعات بروز  در قالب فرصت ها، تهدیدها، ضعف ها و قوت ها از موضوعات مختلف دانست و تاکید کرد به صورت مستمر این اطلاعات از ادارات مختلف اخذ و به روزرسانی شود.

وی ضمن تشکر از گروه های مختلف بازرسی همکاران فرمانداری از ادارات، خواستار استمرار این حرکت در بخش های مختلف شد.

فلاح نژاد با توجه به نام گذاری امسال به نام «حمایت از کالای ایرانی» توسط مقام معظم رهبری تاکید کرد: فرمانداری و ادارات شهرستان باید در خرید نیازهای خود از کالاهای ایرانی استفاده نموده و برنامه های جامع خود در راستای عملیاتی کردن این شعار را به فرمانداری ارسال نمایند.

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر