‌برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

‌برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد

‌برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد
1397/1/23
12:43 1395

جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد در دفتر فرماندار برگزار شد

نظرآباد -خبرنگار جام جم: فلاح نژاد فرماندار نظرآباد در جلسه شورای معاونین و بخشداران که مقرر گردید هر ۱۵ روز یک بار برگزار گردد، گفت: معاونین، بخشداران و روسای دوایر فرمانداری بایستی اقدامات پیش بینی شده یکساله وکوتاه مدت، چهارساله و میان مدت و هشت ساله به صورت بلند مدت خود را در حوزه های مختلف و در راستای برنامهجهای ششم و هفتم توسعه کشور و مطابق نیازهای شهرستان ترسیم و ارائه دهند تا در راستای این اهداف برنامه جامع شهرستان را تدوین کنیم.

وی در ادامه بر نقش های هدایتی، حمایتی، نظارتی و هماهنگی فرمانداری تاکید و از مدیران فرمانداری خواست در راستای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مندی عمومی  اقدامات لازم را به عمل آورند.

فلاح نژاد یکی از مهمترین عوامل موفقیت در اجرای برنامه ها را داشتن آمار و اطلاعات بروز  در قالب فرصت ها، تهدیدها، ضعف ها و قوت ها از موضوعات مختلف دانست و تاکید کرد به صورت مستمر این اطلاعات از ادارات مختلف اخذ و به روزرسانی شود.

وی ضمن تشکر از گروه های مختلف بازرسی همکاران فرمانداری از ادارات، خواستار استمرار این حرکت در بخش های مختلف شد.

فلاح نژاد با توجه به نام گذاری امسال به نام «حمایت از کالای ایرانی» توسط مقام معظم رهبری تاکید کرد: فرمانداری و ادارات شهرستان باید در خرید نیازهای خود از کالاهای ایرانی استفاده نموده و برنامه های جامع خود در راستای عملیاتی کردن این شعار را به فرمانداری ارسال نمایند.

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر