‌برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

‌برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد

‌برگزاری جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد
1397/1/23
12:43 1395

جلسه شورای معاونین و بخشداران نظرآباد در دفتر فرماندار برگزار شد

نظرآباد -خبرنگار جام جم: فلاح نژاد فرماندار نظرآباد در جلسه شورای معاونین و بخشداران که مقرر گردید هر ۱۵ روز یک بار برگزار گردد، گفت: معاونین، بخشداران و روسای دوایر فرمانداری بایستی اقدامات پیش بینی شده یکساله وکوتاه مدت، چهارساله و میان مدت و هشت ساله به صورت بلند مدت خود را در حوزه های مختلف و در راستای برنامهجهای ششم و هفتم توسعه کشور و مطابق نیازهای شهرستان ترسیم و ارائه دهند تا در راستای این اهداف برنامه جامع شهرستان را تدوین کنیم.

وی در ادامه بر نقش های هدایتی، حمایتی، نظارتی و هماهنگی فرمانداری تاکید و از مدیران فرمانداری خواست در راستای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مندی عمومی  اقدامات لازم را به عمل آورند.

فلاح نژاد یکی از مهمترین عوامل موفقیت در اجرای برنامه ها را داشتن آمار و اطلاعات بروز  در قالب فرصت ها، تهدیدها، ضعف ها و قوت ها از موضوعات مختلف دانست و تاکید کرد به صورت مستمر این اطلاعات از ادارات مختلف اخذ و به روزرسانی شود.

وی ضمن تشکر از گروه های مختلف بازرسی همکاران فرمانداری از ادارات، خواستار استمرار این حرکت در بخش های مختلف شد.

فلاح نژاد با توجه به نام گذاری امسال به نام «حمایت از کالای ایرانی» توسط مقام معظم رهبری تاکید کرد: فرمانداری و ادارات شهرستان باید در خرید نیازهای خود از کالاهای ایرانی استفاده نموده و برنامه های جامع خود در راستای عملیاتی کردن این شعار را به فرمانداری ارسال نمایند.

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر