لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک

لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک
1397/1/26
12:43 1395

در دیدار استاندارالبرز با وزیر ارتباطات مطرح شد؛

لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک

استاندار البرز در دیدار با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: رفع ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری و استثنا قرار گرفتن البرز در استقرار صنایع برای استان بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، محمد علی نجفی در دیدار با محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که معاونان استاندار و برخی از  مدیران دستگاه های اجرایی استان  نیز حضور داشتند، ضمن تشریح برخی از مشکلات و موانع استان افزود: ظرفیت های خوب صنعتی در البرز یک فرصت مناسب برای کشور است و از این رو برای گردش چرخ صنعت با رعایت ضوابط زیست محیطی خواهان لغو مصوبه ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری صنایع در این استان هستیم.

وی ادامه داد: با تمام امکانات و ظرفیت های استان درصدد حمایت از تولید و واحدهای تولیدی هستیم از این رو ضرورت دارد که شرکت ها و واحدهای مستقر در البرز دفاتر و پرونده های مالیاتی خود را به استان محل استقرار خود انتقال دهند تا روند رفع موانع و تسهیل در امور آن ها تسریع داشته باشد.

نجفی با تاکید بر لزوم افزایش تخصیص آب و پساب به البرز گفت: استان البرز به لحاظ جمعیت و موقعیت دارای شرایط و ویژگی های خاصی است که ضرورت دارد مورد توجه و عنایت ویژه در سطوح ملی قرار گیرد که موضوع تامین آب یکی از اهم این موضوعات محسوب می شود.

وی با بیان اینکه تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک ضرورت دارد، افزود: توسعه فرودگاه پیام و تامین زیرساخت های لازم برای راه اندازی شهرک آی سی تی نیز علاوه بر استان البرز برای کشور حائز اهمیت است.

در این جلسه استاندار البرز موضوع تعطیلی پنجشنبه ها را به عنوان یکی از مطالبات مردمی مطرح کرده و مقرر شد پیگیری لازم در این خصوص صورت گیرد.

در پایان نیز در خصوص موارد مطروحه، دستور پیگیری لازم از سوی دکتر آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان وزیر معین البرز در اقتصاد مقاومتی صادر شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر