لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک

لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک
1397/1/26
12:43 1395

در دیدار استاندارالبرز با وزیر ارتباطات مطرح شد؛

لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک

استاندار البرز در دیدار با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: رفع ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری و استثنا قرار گرفتن البرز در استقرار صنایع برای استان بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، محمد علی نجفی در دیدار با محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که معاونان استاندار و برخی از  مدیران دستگاه های اجرایی استان  نیز حضور داشتند، ضمن تشریح برخی از مشکلات و موانع استان افزود: ظرفیت های خوب صنعتی در البرز یک فرصت مناسب برای کشور است و از این رو برای گردش چرخ صنعت با رعایت ضوابط زیست محیطی خواهان لغو مصوبه ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری صنایع در این استان هستیم.

وی ادامه داد: با تمام امکانات و ظرفیت های استان درصدد حمایت از تولید و واحدهای تولیدی هستیم از این رو ضرورت دارد که شرکت ها و واحدهای مستقر در البرز دفاتر و پرونده های مالیاتی خود را به استان محل استقرار خود انتقال دهند تا روند رفع موانع و تسهیل در امور آن ها تسریع داشته باشد.

نجفی با تاکید بر لزوم افزایش تخصیص آب و پساب به البرز گفت: استان البرز به لحاظ جمعیت و موقعیت دارای شرایط و ویژگی های خاصی است که ضرورت دارد مورد توجه و عنایت ویژه در سطوح ملی قرار گیرد که موضوع تامین آب یکی از اهم این موضوعات محسوب می شود.

وی با بیان اینکه تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک ضرورت دارد، افزود: توسعه فرودگاه پیام و تامین زیرساخت های لازم برای راه اندازی شهرک آی سی تی نیز علاوه بر استان البرز برای کشور حائز اهمیت است.

در این جلسه استاندار البرز موضوع تعطیلی پنجشنبه ها را به عنوان یکی از مطالبات مردمی مطرح کرده و مقرر شد پیگیری لازم در این خصوص صورت گیرد.

در پایان نیز در خصوص موارد مطروحه، دستور پیگیری لازم از سوی دکتر آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان وزیر معین البرز در اقتصاد مقاومتی صادر شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر