لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک

لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک
1397/1/26
12:43 1395

در دیدار استاندارالبرز با وزیر ارتباطات مطرح شد؛

لزوم تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک

استاندار البرز در دیدار با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: رفع ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری و استثنا قرار گرفتن البرز در استقرار صنایع برای استان بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، محمد علی نجفی در دیدار با محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که معاونان استاندار و برخی از  مدیران دستگاه های اجرایی استان  نیز حضور داشتند، ضمن تشریح برخی از مشکلات و موانع استان افزود: ظرفیت های خوب صنعتی در البرز یک فرصت مناسب برای کشور است و از این رو برای گردش چرخ صنعت با رعایت ضوابط زیست محیطی خواهان لغو مصوبه ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری صنایع در این استان هستیم.

وی ادامه داد: با تمام امکانات و ظرفیت های استان درصدد حمایت از تولید و واحدهای تولیدی هستیم از این رو ضرورت دارد که شرکت ها و واحدهای مستقر در البرز دفاتر و پرونده های مالیاتی خود را به استان محل استقرار خود انتقال دهند تا روند رفع موانع و تسهیل در امور آن ها تسریع داشته باشد.

نجفی با تاکید بر لزوم افزایش تخصیص آب و پساب به البرز گفت: استان البرز به لحاظ جمعیت و موقعیت دارای شرایط و ویژگی های خاصی است که ضرورت دارد مورد توجه و عنایت ویژه در سطوح ملی قرار گیرد که موضوع تامین آب یکی از اهم این موضوعات محسوب می شود.

وی با بیان اینکه تسریع در ایجاد درگاه واحد خدمات دولت الکترونیک ضرورت دارد، افزود: توسعه فرودگاه پیام و تامین زیرساخت های لازم برای راه اندازی شهرک آی سی تی نیز علاوه بر استان البرز برای کشور حائز اهمیت است.

در این جلسه استاندار البرز موضوع تعطیلی پنجشنبه ها را به عنوان یکی از مطالبات مردمی مطرح کرده و مقرر شد پیگیری لازم در این خصوص صورت گیرد.

در پایان نیز در خصوص موارد مطروحه، دستور پیگیری لازم از سوی دکتر آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان وزیر معین البرز در اقتصاد مقاومتی صادر شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر