احداث شهرک صنفی در ساوجبلاغ

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • زنان در پست های مدیریتی کمترین نقش را دارند رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج، با اشاره به این که زنان در پیروزی انقلاب بیشترین سهم را داشتند، اظهار کرد: این در حالی است که در جامعه کنونی کمترین نقش را دارند و این منصفانه نیست.
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.

احداث شهرک صنفی در ساوجبلاغ

احداث شهرک صنفی در ساوجبلاغ
1397/1/26
12:43 1395

فرماندار ساوجبلاغ در دومین نشست کارگروه اشتغال این شهرستان از ساخت شهرک صنفی در ساوجبلاغ خبر داد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساوجبلاغ؛ ابوالقاسم پالیزگیر گفت: در همین راستا پیگیر ساخت شهرک صنفی و ساماندهی صنوف در شهرستان هستیم تا برخی مشکلات موجود برای تعدادی از صنوف برداشته شده و امکان فعالیت مناسب فراهم شود.

وی با اشاره ایجاد شغل جدید در بخش اصناف افزود: اتاق اصناف با همکاری حوزه سیاسی در ارتباط با صدور مجوز و ایجاد اشتغال برای 800 واحد صنفی جدید پیگیری داشته و با رفع موانع موجود در جهت صدور مجوز فعالیت اقدام شود.

پالیزگیر از استقرار 3 لکه صنعتی خبر داد و گفت : با ساخت شهرک صنفی مشکلات صنوف مزاحم هم تا حدی مرتفع خواهد شد.

وی از اعضای کارگروه اشتغال شهرستان ساوجبلاغ خواست تا ثبت نام شاغلین خود را در سامانه رصد با جدیت پیگیری نمایند و افزود: ثبت نام در سامانه رصد جزو عملکرد سال جاری شهرستان محسوب می‌شود و باید سعی کنیم همچون سال گذشته در راس متعهدین به این تعهد استانی باشیم.

فرماندارساوجبلاغ با اشاره به کمک دانشگاه‌ها در بخش اشتغال گفت: انتظار داریم دانشگاه‌ها امسال به کمک بخش صنعت آمده و در جهت ایجاد اشتغال در قالب آموزش و ارائه ایده و فکر ما را در اشتغالزایی بهتر یاری کنند.

وی از اداره صنعت، معدن و تجارت هم خواست تا پیگیری امور لکه‌های صنعتی را در اهم امور خود داشته باشند.

پالیگیر در ادامه گفت: بخشداران و شهرداران باید محلی را برای عرضه محصولات روستایی و تولیدی جانمایی و ایجاد نمایند تا در ایجاد فضاهای کسب وکار هم قدم‌هایی برداشته باشیم.

وی افزود: با توجه به مصوبه شورای تامین در خصوص کاشت برخی محصولات آب‌بر کشاورزی، محدودیت کشت باید رصد و پیگیری شود و فعالیت کاشت محصولات کم آب‌بر مانند داروهای گیاهی در بخش کشاورزی پیگیری و برنامه ریزی شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر