احداث شهرک صنفی در ساوجبلاغ

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

احداث شهرک صنفی در ساوجبلاغ

احداث شهرک صنفی در ساوجبلاغ
1397/1/26
12:43 1395

فرماندار ساوجبلاغ در دومین نشست کارگروه اشتغال این شهرستان از ساخت شهرک صنفی در ساوجبلاغ خبر داد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساوجبلاغ؛ ابوالقاسم پالیزگیر گفت: در همین راستا پیگیر ساخت شهرک صنفی و ساماندهی صنوف در شهرستان هستیم تا برخی مشکلات موجود برای تعدادی از صنوف برداشته شده و امکان فعالیت مناسب فراهم شود.

وی با اشاره ایجاد شغل جدید در بخش اصناف افزود: اتاق اصناف با همکاری حوزه سیاسی در ارتباط با صدور مجوز و ایجاد اشتغال برای 800 واحد صنفی جدید پیگیری داشته و با رفع موانع موجود در جهت صدور مجوز فعالیت اقدام شود.

پالیزگیر از استقرار 3 لکه صنعتی خبر داد و گفت : با ساخت شهرک صنفی مشکلات صنوف مزاحم هم تا حدی مرتفع خواهد شد.

وی از اعضای کارگروه اشتغال شهرستان ساوجبلاغ خواست تا ثبت نام شاغلین خود را در سامانه رصد با جدیت پیگیری نمایند و افزود: ثبت نام در سامانه رصد جزو عملکرد سال جاری شهرستان محسوب می‌شود و باید سعی کنیم همچون سال گذشته در راس متعهدین به این تعهد استانی باشیم.

فرماندارساوجبلاغ با اشاره به کمک دانشگاه‌ها در بخش اشتغال گفت: انتظار داریم دانشگاه‌ها امسال به کمک بخش صنعت آمده و در جهت ایجاد اشتغال در قالب آموزش و ارائه ایده و فکر ما را در اشتغالزایی بهتر یاری کنند.

وی از اداره صنعت، معدن و تجارت هم خواست تا پیگیری امور لکه‌های صنعتی را در اهم امور خود داشته باشند.

پالیگیر در ادامه گفت: بخشداران و شهرداران باید محلی را برای عرضه محصولات روستایی و تولیدی جانمایی و ایجاد نمایند تا در ایجاد فضاهای کسب وکار هم قدم‌هایی برداشته باشیم.

وی افزود: با توجه به مصوبه شورای تامین در خصوص کاشت برخی محصولات آب‌بر کشاورزی، محدودیت کشت باید رصد و پیگیری شود و فعالیت کاشت محصولات کم آب‌بر مانند داروهای گیاهی در بخش کشاورزی پیگیری و برنامه ریزی شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر