احداث شهرک صنفی در ساوجبلاغ

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

احداث شهرک صنفی در ساوجبلاغ

احداث شهرک صنفی در ساوجبلاغ
1397/1/26
12:43 1395

فرماندار ساوجبلاغ در دومین نشست کارگروه اشتغال این شهرستان از ساخت شهرک صنفی در ساوجبلاغ خبر داد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساوجبلاغ؛ ابوالقاسم پالیزگیر گفت: در همین راستا پیگیر ساخت شهرک صنفی و ساماندهی صنوف در شهرستان هستیم تا برخی مشکلات موجود برای تعدادی از صنوف برداشته شده و امکان فعالیت مناسب فراهم شود.

وی با اشاره ایجاد شغل جدید در بخش اصناف افزود: اتاق اصناف با همکاری حوزه سیاسی در ارتباط با صدور مجوز و ایجاد اشتغال برای 800 واحد صنفی جدید پیگیری داشته و با رفع موانع موجود در جهت صدور مجوز فعالیت اقدام شود.

پالیزگیر از استقرار 3 لکه صنعتی خبر داد و گفت : با ساخت شهرک صنفی مشکلات صنوف مزاحم هم تا حدی مرتفع خواهد شد.

وی از اعضای کارگروه اشتغال شهرستان ساوجبلاغ خواست تا ثبت نام شاغلین خود را در سامانه رصد با جدیت پیگیری نمایند و افزود: ثبت نام در سامانه رصد جزو عملکرد سال جاری شهرستان محسوب می‌شود و باید سعی کنیم همچون سال گذشته در راس متعهدین به این تعهد استانی باشیم.

فرماندارساوجبلاغ با اشاره به کمک دانشگاه‌ها در بخش اشتغال گفت: انتظار داریم دانشگاه‌ها امسال به کمک بخش صنعت آمده و در جهت ایجاد اشتغال در قالب آموزش و ارائه ایده و فکر ما را در اشتغالزایی بهتر یاری کنند.

وی از اداره صنعت، معدن و تجارت هم خواست تا پیگیری امور لکه‌های صنعتی را در اهم امور خود داشته باشند.

پالیگیر در ادامه گفت: بخشداران و شهرداران باید محلی را برای عرضه محصولات روستایی و تولیدی جانمایی و ایجاد نمایند تا در ایجاد فضاهای کسب وکار هم قدم‌هایی برداشته باشیم.

وی افزود: با توجه به مصوبه شورای تامین در خصوص کاشت برخی محصولات آب‌بر کشاورزی، محدودیت کشت باید رصد و پیگیری شود و فعالیت کاشت محصولات کم آب‌بر مانند داروهای گیاهی در بخش کشاورزی پیگیری و برنامه ریزی شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر