از تولیدات داخلی حمایت می‌کنیم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

از تولیدات داخلی حمایت می‌کنیم

از تولیدات داخلی حمایت می‌کنیم
1397/1/26
12:43 1395

فرماندار ساوجبلاغ:

از تولیدات داخلی حمایت می‌کنیم

فرماندار ساوجبلاغ در ملاقات با رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان البرز، مدیرعامل شرکت ایران کاوه سایپا، رییس شهر صنعتی ماموت، صاحبان معادن شن و ماسه و شوراهای اسلامی خواستار جدیت بیشتر و اجرای بستر لازم برای ایجاد اشتغال در این شهرستان شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساوجبلاغ؛ ابوالقاسم پالیزگیر  با اشاره به اهمیت و تاکید بیانات مقام معظم رهبری در راستای شعار سال 97 تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: توجه و حمایت از تولید ملی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین مولفه‌هایی است که سبب بهبود وضعیت اقتصادی کشور می‌شود چرا که با به گردش درآمدن چرخ‌های تولیدی کشور، بسیاری از مسائل و بحران‌های فعلی اقتصادی جامعه از بن‌بست خارج خواهد شد.

وی  افزود: حمایت از کالای ایرانی در واقع حمایت از تولیدات ملی است و کشوری می‌تواند در جریان رقابت نظام جهانی قرار گیرد که تولیدات داخلی خود را تقویت نماید.

پالیزگیر افزود: هر صاحب صنعتی مشکلی در امور اداری خود دارد مستقیم به فرمانداری بیاید و ما در اسرع وقت رسیدگی می‌کنیم و اجازه نخواهیم داد در گیر و دار اداری گیر کند.

وی در ادامه گفت: بیانات مقام معظم رهبری، سیاست دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در حمایت از تولید داخلی در واقع زمینه ساز توسعه اقتصادی و سایر ابعاد دیگر در توسعه است.

فرماندار ساوجبلاغ  حمایت از تولیدات داخلی را حمایت از جامعه ایرانی، توسعه، اشتغال و فرصت‌های شغلی جدید دانست و گفت: تقویت تولید داخلی باعث رسیدن به خود کفایی، ایجاد فرصت شغلی، کاهش میزان بیکاری وکاهش آسیب اجتماعی در جامعه می‌شود.

وی با تاکید بر حمایت از کالای داخلی گفت: عدم روی آوردن به خرید کالاهای داخلی و استفاده نکردن از تولیدات داخلی مشکلی است که امروز در جامعه رواج پیدا کرده است پس وظیفه همگانی است کالای خوب و با قیمت مناسب تولید کنیم و شاهد توسعه اشتغال در شهرستان باشیم.

پالیزگیر افزود: در سال گذشته درصد ایجاد اشتغال ما سرآمد شهرستان‌های استان البرز بود و امسال هم این روند با جدیت بیشتر ادامه خواهد یافت.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.