از تولیدات داخلی حمایت می‌کنیم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

از تولیدات داخلی حمایت می‌کنیم

از تولیدات داخلی حمایت می‌کنیم
1397/1/26
12:43 1395

فرماندار ساوجبلاغ:

از تولیدات داخلی حمایت می‌کنیم

فرماندار ساوجبلاغ در ملاقات با رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان البرز، مدیرعامل شرکت ایران کاوه سایپا، رییس شهر صنعتی ماموت، صاحبان معادن شن و ماسه و شوراهای اسلامی خواستار جدیت بیشتر و اجرای بستر لازم برای ایجاد اشتغال در این شهرستان شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساوجبلاغ؛ ابوالقاسم پالیزگیر  با اشاره به اهمیت و تاکید بیانات مقام معظم رهبری در راستای شعار سال 97 تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: توجه و حمایت از تولید ملی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین مولفه‌هایی است که سبب بهبود وضعیت اقتصادی کشور می‌شود چرا که با به گردش درآمدن چرخ‌های تولیدی کشور، بسیاری از مسائل و بحران‌های فعلی اقتصادی جامعه از بن‌بست خارج خواهد شد.

وی  افزود: حمایت از کالای ایرانی در واقع حمایت از تولیدات ملی است و کشوری می‌تواند در جریان رقابت نظام جهانی قرار گیرد که تولیدات داخلی خود را تقویت نماید.

پالیزگیر افزود: هر صاحب صنعتی مشکلی در امور اداری خود دارد مستقیم به فرمانداری بیاید و ما در اسرع وقت رسیدگی می‌کنیم و اجازه نخواهیم داد در گیر و دار اداری گیر کند.

وی در ادامه گفت: بیانات مقام معظم رهبری، سیاست دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در حمایت از تولید داخلی در واقع زمینه ساز توسعه اقتصادی و سایر ابعاد دیگر در توسعه است.

فرماندار ساوجبلاغ  حمایت از تولیدات داخلی را حمایت از جامعه ایرانی، توسعه، اشتغال و فرصت‌های شغلی جدید دانست و گفت: تقویت تولید داخلی باعث رسیدن به خود کفایی، ایجاد فرصت شغلی، کاهش میزان بیکاری وکاهش آسیب اجتماعی در جامعه می‌شود.

وی با تاکید بر حمایت از کالای داخلی گفت: عدم روی آوردن به خرید کالاهای داخلی و استفاده نکردن از تولیدات داخلی مشکلی است که امروز در جامعه رواج پیدا کرده است پس وظیفه همگانی است کالای خوب و با قیمت مناسب تولید کنیم و شاهد توسعه اشتغال در شهرستان باشیم.

پالیزگیر افزود: در سال گذشته درصد ایجاد اشتغال ما سرآمد شهرستان‌های استان البرز بود و امسال هم این روند با جدیت بیشتر ادامه خواهد یافت.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر