پرداخت پاداش های نامتعارف در شهرداری کرج صحت ندارد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

پرداخت پاداش های نامتعارف در شهرداری کرج صحت ندارد

پرداخت پاداش های نامتعارف در شهرداری کرج صحت ندارد
1397/1/26
12:43 1395

معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج تصریح کرد: شهرداری کرج امسال روند رایج پرداخت پاداش‌های نامتعارف در دوره‌های پیشین را به هم زد و با تشکیل کمیته پاداش رویه‌ای مشخص و عدالت محورانه را در پیش گرفت.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ مراد کردی با تاکید بر اینکه شایعات طرح شده در زمینه پرداخت‌های نامتعارف پاداش برای پایان سال 96 صحت ندارد، اضافه کرد: در سالیان نه چندان دور، عرف شهرداری کرج این بود که از برخی مدیران و کارکنان که خدمات برجسته‌ای را در طول سال ارائه داده بودند، با پرداخت پاداش‌هایی بعضا ناعادلانه و غیرمتعارف قدردانی می‌شد.

وی افزود: در پایان سال 96 با دستور شهردار کرج و به منظور جلوگیری از آسیب‌های ناشی از این فرآیند جاری و سنتی در شهرداری، کمیته‌ای به عنوان کمیته پاداش در این دستگاه تشکیل شد که قائم مقام، معاون مالی و اقتصای و مشاور اقتصادی شهردار از جمله اعضای آن بودند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج اظهار داشت: از اهداف تشکیل این کمیته، دریافت تمامی درخواست‌های پاداش از بخش‌های مختلف، طبقه بندی و متناسب‌سازی آن‌ها به منظور جلوگیری از تبعیض در پرداخت‌ها، قدردانی از خدمات برجسته کارکنان و ایجاد انگیزه کافی برای آن‌ها بود.

وی در حوزه مالی و اقتصادی اضافه کرد: طی جلسات این کمیته مقرر شد مبالغ نامتعارف پیشین حذف شده و این ارقام به صورت منصفانه بین پنج هزار نفر نیروی انسانی شاغل در شهرداری کرج اعم از کارمند، کارشناس، معاون، رئیس و مدیر توزیع شود. در همین خصوص برای رده‌های مختلف سازمانی مبالغ مشخصی به عنوان پاداش در نظر گرفته شد.

کردی با تشریح نحوه توزیع پاداش‌ها اضافه کرد: برای یک هزار و 350 نفر کارکنان مرکز سرانه 10 میلیون ریالی، برای کارکنان شاغل در مناطق سرانه شش میلیون ریالی و برای کارکنان شاغل در سازمان‌ها سرانه 10 میلیون ریالی تعیین شد.

وی تصریح کرد: این اقدام موجب رضایتمندی کارکنان و گسترش عدالت میان کارکنان در همه رده‌های شغلی شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر