برگزاری جلسه هماهنگی نمایشگاه گل و گیاه هشتگرد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

برگزاری جلسه هماهنگی نمایشگاه گل و گیاه هشتگرد

برگزاری جلسه هماهنگی نمایشگاه گل و گیاه هشتگرد
1397/1/30
12:43 1395

اولین جلسه کمیسیون فضای سبز شهرداری هشتگرد با محوریت برگزاری باشکوه نمایشگاه گل و گیاه برگزار شد .

ساوجبلاغ-خبرنگار جام جم: ماشاءا... قدیمی عضو شورا و رئیس کمیسیون فضای سبز در این جلسه از تلاش‌های کارکنان شهرداری در بخش‌های مختلف و همکاری با واحد فضای سبز برای برگزاری نمایشگاه گل و گیاه تقدیر و تشکر نمود.

قدیمی از تلاش‌های پرسنل زحمتکش فضای سبز در سال‌های اخیر که موجب رشد صعودی سرانه فضای سبز شهر هشتگرد گردیده تشکر کرد و تخصص، پشتکار و به روز بودن را از خصیصه‌های این واحد دانست.

رئیس کمیسیون فضای سبز از رویکرد راهبردی این کمیسیون برای اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی، آموزشی و عملیاتی خبر داد و گفت: این نویدی است برای مشارکت کنندگان در این نمایشگاه و شروعی است برای همفکری و بهره‌گیری از نظرات صاحبان تجربه و تخصص در این حوزه و معرفی هشتگرد به‌عنوان شهر سبز و نگینی در استان البرز.

وی برگزاری این نمایشگاه را ایده‌ای نو در استان دانست که برای اجرای آن نیاز به همکاری تمامی اعضای شورا و پرسنل شهرداری می‌باشد .

به گفته قدیمی، هشتگرد دومین شهر بعد از مرکز استان است که در زمینه برگزاری نمایشگاه گل و گیاه فعال بوده و حضور بازدیدکنندگان از شهرهای دور و نزدیک می‌تواند موجب دلگرمی برگزارکنندگان آن گردد.

امیر بهمنی شهردار هشتگرد نیز در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات انجام شده خواستار سرلوحه قرار دادن فرمایش مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در خصوص نامگذاری سال «حمایت از کالای ایرانی» در تمامی امور گردید.

وی گفت: نامگذاری هوشمندانه سال از سوی رهبر انقلاب نشان از آگاهی و بینش بالای ایشان از اوضاع اقتصادی و اجتماعی جهان و پیش بینی صحیح آینده می‌باشد لذا ما نیز وظیفه خود می‌دانیم تا همراه با سایر مسؤلین در تحقق این شعار گام برداشته و عرصه را برای تولید و عرضه کالاهای ایرانی فراهم نماییم.

شهردار هشتگرد افزود: برگزاری نمایشگاه گل و گیاه و صنایع دستی می‌تواند گامی هرچند کوچک اما مهم در این زمینه باشد، از یک سو حضور تولید کنندگان گل و گیاه و صنایع دستی ایرانی و از سوی دیگر بازدید و حضور خریداران و دوستداران کالای ایرانی می‌تواند فضای تبادل اطلاعات و پیشرفت را فراهم آورد.

بهمنی در ادامه از اعضای کمیسیون خواست تا از حضور اساتید مجرب در حوزه کارآفرینی و بازاریابی در کارگاه‌های آموزشی حاشیه نمایشگاه بهره جسته و تولید کالای با کیفیت ایرانی، نحوه جذب مشتری و رقابت با کالاهای مشابه خارجی را در عرصه تبلیغات و اطلاع رسانی صحیح به خریداران مد نظر قرار دهند.

گفتنی است نمایشگاه گل و گیاه هشتگرد با همت و تلاش شهرداری و شورای اسلامی این شهر و همکاری دستگاه‌های مرتبط از تاریخ ۱۰ اردیبهشت گشوده می‌شود و بازدید آن برای عموم رایگان است.

به مناسبت تقارن افتتاح نمایشگاه با نیمه شعبان، جشن باشکوهی با حضور هنرمندان مطرح کشور همراه با نورافشانی و برنامه‌های متنوع توسط شهرداری برگزار می‌گردد.

حسینی معاونت اداری مالی،بغدادی معاونت خدمات شهری، افشار جانشین معاونت خدمات شهری، آلیانی مسئول واحد فضای سبز و پرسنل واحد فرهنگی و روابط عمومی نیز در این جلسه به ارائه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

شایان ذکر است ارائه تولیدات مختلف شهرستان و صنایع دستی هم بخشی از این نمایشگاه است که در راستای معرفی شهر، شهرستان و استان مثمرثمر می‌باشد همچنین آشنایی شهروندان با روش‌های مختلف درآمدزایی از طریق ایجاد گلخانه در منازل و تولید گل و گیاهان آپارتمانی و استفاده از فضاهای هرچند کم در منازل امروزی نیز گامی در جهت اشتغالزایی است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر