جوان‌گرایی؛ سرلوحه کار مدیریت شهری کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

جوان‌گرایی؛ سرلوحه کار مدیریت شهری کرج

جوان‌گرایی؛ سرلوحه کار مدیریت شهری کرج
1397/2/1
12:43 1395

در آئین معارفه سرپرست شهرداری کرج مطرح شد:

جوان‌گرایی؛ سرلوحه کار مدیریت شهری کرج

آئین معارفه محمد رضا احمدی نژاد به عنوان سرپرست شهرداری کرج با حضور اعضای شورای اسلامی شهر کرج، معاونین و مسئولان ارشد شهرداری و جمعی از مسئولان استانی در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

کرج-خبرنگار جام جم: رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه بها دادن به جوانان در دستور کار مدیریت شهری کرج است و از سرپرست شهرداری نیز این امید می‌رود تا جوان‌گرایی را سرلوحه کار خویش قرار دهد، گفت: این نکته برای اعضای شورا حائز اهمیت بود که کار را به افرادی بسپاریم تا در آینده برای اداره امور شهر تعداد قابل توجهی از همکاران خودمان در شهرداری را داشته باشیم که امکان مدیریت در سطح کلان برایشان فراهم شود.

محمد نبیونی ادامه داد: شورا تمامی امورات مجموعه شهرداری را رصد و در انتخاب خود نقطه نظرات مختلف را با دقت دنبال می‌کند و جوان گرایی و بکارگیری نیروهای پاک‌دست و توانمند از موضوعات اصلی است که شورا به آن‌ها توجه می‌کند. وی با اشاره به اینکه بخشی از فعالیت سرپرست شهرداری تعامل و همکاری با نهادهای نظارتی و اجرایی استانی و شهری است، اظهار داشت: امیدواریم با این تعاملات و همکاری با اعضای شورا، امکان پیشبرد اهداف مجموعه مدیریت شهری را اجرایی کنند و تمام انرژی‌ خود را در این عرصه به کار گیرند.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج مشکل عمده مدیریت شهری را نقدینگی ذکر کرد و اذعان داشت: سرپرست شهرداری باید با نگاه به موضوع درآمد و تحقق مصوبات شورای اسلامی در راستای حل مشکل نقدینگی و مشکلات دیگر گام بردارد.

وی در پایان گفت: امیدواریم هرچه کمتر در جلسات مربوط به معرفی شهرداران یا سرپرستان حضور پیدا کنیم و بیشتر در جلسات ارائه گزارش و افتتاح و شروع به کار پروژه‌ها شرکت کنیم.

محمد رضا احمدی نژاد سرپرست شهرداری کرج نیز در این مراسم گفت: سعی می‌کنم در این دوره گذار که به بنده محول شده است توان حداکثری خود را انجام دهم تا مجموعه شهرداری از پویایی فاصله نگیرد.

وی ادامه داد: وضعیت درآمدی شهرداری بسیار خطیر است به‌طوری که تنها 8 درصد از مبلغی که باید در فروردین ماه جذب می کردیم محقق شده است که رفع این مشکلات همت والای همه همکاران‌مان را می‌طلبد. 

گفتنی است اصغر نصیری شهردار سابق کلانشهر کرج در جلسه غیر علنی دوشنبه 27 فروردین سال‌جاری شورای اسلامی شهر استعفا داد که اکثریت اعضای شورای اسلامی با این استعفا موافقت و محمد رضا احمدی نژاد را به عنوان سرپرست شهرداری کرج منصوب کردند.

ناظر عالی منطقه 6 شهرداری کرج، مسئول عمران سازمان پایانه‌های مسافربری، کارشناس اداره کل حسابرسی، مسئول بازرسی حوزه معاونت فنی، مسئول بازرسی سازمان عمران و نوسازی، عضو کمیسیون تحویل عمده شهرداری کرج، دبیر هیئت انتخاب مشاور، مدیر کل تقاطعات غیرهمسطح، جانشین معاونت فنی عمرانی و سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک بخشی از سوابق کاری محمد رضا احمدی‌نژاد در شهرداری کرج بوده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر