جوان‌گرایی؛ سرلوحه کار مدیریت شهری کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

جوان‌گرایی؛ سرلوحه کار مدیریت شهری کرج

جوان‌گرایی؛ سرلوحه کار مدیریت شهری کرج
1397/2/1
12:43 1395

در آئین معارفه سرپرست شهرداری کرج مطرح شد:

جوان‌گرایی؛ سرلوحه کار مدیریت شهری کرج

آئین معارفه محمد رضا احمدی نژاد به عنوان سرپرست شهرداری کرج با حضور اعضای شورای اسلامی شهر کرج، معاونین و مسئولان ارشد شهرداری و جمعی از مسئولان استانی در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

کرج-خبرنگار جام جم: رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه بها دادن به جوانان در دستور کار مدیریت شهری کرج است و از سرپرست شهرداری نیز این امید می‌رود تا جوان‌گرایی را سرلوحه کار خویش قرار دهد، گفت: این نکته برای اعضای شورا حائز اهمیت بود که کار را به افرادی بسپاریم تا در آینده برای اداره امور شهر تعداد قابل توجهی از همکاران خودمان در شهرداری را داشته باشیم که امکان مدیریت در سطح کلان برایشان فراهم شود.

محمد نبیونی ادامه داد: شورا تمامی امورات مجموعه شهرداری را رصد و در انتخاب خود نقطه نظرات مختلف را با دقت دنبال می‌کند و جوان گرایی و بکارگیری نیروهای پاک‌دست و توانمند از موضوعات اصلی است که شورا به آن‌ها توجه می‌کند. وی با اشاره به اینکه بخشی از فعالیت سرپرست شهرداری تعامل و همکاری با نهادهای نظارتی و اجرایی استانی و شهری است، اظهار داشت: امیدواریم با این تعاملات و همکاری با اعضای شورا، امکان پیشبرد اهداف مجموعه مدیریت شهری را اجرایی کنند و تمام انرژی‌ خود را در این عرصه به کار گیرند.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج مشکل عمده مدیریت شهری را نقدینگی ذکر کرد و اذعان داشت: سرپرست شهرداری باید با نگاه به موضوع درآمد و تحقق مصوبات شورای اسلامی در راستای حل مشکل نقدینگی و مشکلات دیگر گام بردارد.

وی در پایان گفت: امیدواریم هرچه کمتر در جلسات مربوط به معرفی شهرداران یا سرپرستان حضور پیدا کنیم و بیشتر در جلسات ارائه گزارش و افتتاح و شروع به کار پروژه‌ها شرکت کنیم.

محمد رضا احمدی نژاد سرپرست شهرداری کرج نیز در این مراسم گفت: سعی می‌کنم در این دوره گذار که به بنده محول شده است توان حداکثری خود را انجام دهم تا مجموعه شهرداری از پویایی فاصله نگیرد.

وی ادامه داد: وضعیت درآمدی شهرداری بسیار خطیر است به‌طوری که تنها 8 درصد از مبلغی که باید در فروردین ماه جذب می کردیم محقق شده است که رفع این مشکلات همت والای همه همکاران‌مان را می‌طلبد. 

گفتنی است اصغر نصیری شهردار سابق کلانشهر کرج در جلسه غیر علنی دوشنبه 27 فروردین سال‌جاری شورای اسلامی شهر استعفا داد که اکثریت اعضای شورای اسلامی با این استعفا موافقت و محمد رضا احمدی نژاد را به عنوان سرپرست شهرداری کرج منصوب کردند.

ناظر عالی منطقه 6 شهرداری کرج، مسئول عمران سازمان پایانه‌های مسافربری، کارشناس اداره کل حسابرسی، مسئول بازرسی حوزه معاونت فنی، مسئول بازرسی سازمان عمران و نوسازی، عضو کمیسیون تحویل عمده شهرداری کرج، دبیر هیئت انتخاب مشاور، مدیر کل تقاطعات غیرهمسطح، جانشین معاونت فنی عمرانی و سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک بخشی از سوابق کاری محمد رضا احمدی‌نژاد در شهرداری کرج بوده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر