برگزاری جلسه مشترک بازرسان کار وکارشناسان روابط کار

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

برگزاری جلسه مشترک بازرسان کار وکارشناسان روابط کار

برگزاری جلسه مشترک بازرسان کار وکارشناسان روابط کار
1397/2/25
12:43 1395

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در جلسه مشترک بازرسان کار وکارشناسان روابط کار این اداره کل برگزار گردید گفت: باید منشور علوی که همانا دفاع از مظلوم است را سرلوحه کار خود قرار دهید زیرا حمایت و رضایت مظلومین هدف انقلاب اسلامی وآرمان‌های شهیدان است که امروز تکلیف همه ما نیز این است.

مهندس خلیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تاکید بر اهمیت حوزه روابط کار و بخش‌های مختلف آن و حضور کارشناسان در این حوزه  به‌عنوان نخبگان تنظیم روابط کار در وزارت متبوع اظهار داشت: ما به‌عنوان کارگزاران نظام جمهوری اسلامی باید با اقدامات و فعالیت‌های خود امید را در جامعه توسعه داده و مردم را از خدمات خود آگاه و امیدوار نماییم.

وی همچنین گزارشی از اقدامات موثر در بخش‌های تخصصی، عمرانی، اداری و ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی و نیز موفقیت‌های اداره کل و کسب عنوان‌های برتر در 3 سال گذشته نام برد و گفت: این اداره کل با تلاش مجموعه کارشناسی ومسئولین توانمند توانسته است از دستگاه‌های شاخص در سطح استانی و ملی باشد و در توسعه و تثبیت اشتغال و تعاون موفق باشد.

وی با شاره به وضعیت اشتغال استان و جایگاه اداره کل در توسعه اشتغال افزود : نقش مسئولین و کارشناسان روابط کار، اشتغال و بازرسی کار در تثبیت اشتغال استان انکار ناپذیر است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر