دوره آشنايي با مميزي انرژي ایزو ۵۰۰۰۱ برگزار شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • زنان در پست های مدیریتی کمترین نقش را دارند رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج، با اشاره به این که زنان در پیروزی انقلاب بیشترین سهم را داشتند، اظهار کرد: این در حالی است که در جامعه کنونی کمترین نقش را دارند و این منصفانه نیست.
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.

دوره آشنايي با مميزي انرژي ایزو ۵۰۰۰۱ برگزار شد

دوره آشنايي با مميزي انرژي ایزو ۵۰۰۰۱ برگزار شد
1397/2/25
12:43 1395

دوره آموزشي ممیزی انرژي ایزو ۵۰۰۰۱ با حضور تعدادي از روسای واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی البرز در سالن آموزش انبار نفت شهيد دولتي كرج برگزار شد.

کرج-خبرنگار جام‌جم: به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان البرز؛ محمدرضا يگانه كارشناس  بهینه سازی مصرف انرژی این در مورد برگزاري اين دوره گفت: مصرف بهینه انرژی مورد تأکید تمامي مدیران ارشد وزارت نفت و شرکت ملی پخش بوده و در این راستا برنامه ریزی و پیش بینی‌های لازم انجام شده است.

وی اظهار داشت: با توجه به اينكه مميزي انرژي مهمترين ابزار اجراي برنامه‌هاي ايزو 50001 مي‌باشد لذا اين منطقه با هدف استقرار مطلوب و تاثير گذار اين سيستم اقدام به تشكيل دوره آموزشي فوق با حضور 30 نفر از پرسنل كرد.

گفتنی است مصلحي مدرس اين دوره، از اساتيد دانشگاه فردوسي مشهد و از متخصصين شركت مجري "مميزي و سيستم مديريت انرژي" و نرم افزارهاي مربوطه و داراي تاليفات ارزشمندي مي‌باشد.

 

 

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر