پلیس همواره در معرض قضاوت و نظرات مردمی قرار دارد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

پلیس همواره در معرض قضاوت و نظرات مردمی قرار دارد

پلیس همواره در معرض قضاوت و نظرات مردمی قرار دارد
1397/2/26
12:43 1395

فرمانده انتظامی استان البرز در جمع نمازگزاران مسجد جامع کلاک گفت: پلیس همواره در معرض قضاوت و بیان دیدگاه‌های مردمی قرار دارد و این امر از افتخارات ناجا است.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار  عباس علی محمدیان با اشاره به نقش برجسته مساجد در ارتقا امنیت محلات و حل مشکلات مردم از همراهی شهروندان با پلیس در اجرای ماموریت‌های نیروی انتظامی و تامین نظم و امنیت در جامعه قدردانی کرد.

وی گفت: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در قالب یک برنامه کلان، پلیس به صورت محله به محله در مساجد سطح استان حضور خواهد یافت و ضمن شنیدن خواسته‌های مردم در حوزه‌های امنیتی، مقابله با ناهنجاری‌ها و جرایم اجتماعی، پاسخگوی خواسته‌‌های آنها خواهد بود.

سردار محمدیان با تاکید بر سختی‌های کار ماموران پلیس گفت:  اینکه در میان مردم باشید و همزمان نقش ناظر را داشته و به نحوی عمل کنید که هم به قانون عمل شود، هم امنیت برقرار گردد و هم مردم رضایت داشته باشند از ظرافت‌های کار پلیس است و این امر در سایه تعاملات اجتماعی شکل می‌گیرد .

وی با بیان اینکه پلیس شبانه روز در معرض قضاوت و دیدگاه‌های مردمی است، این امر را از افتخارات ناجا در جلب اعتماد و مشارکت‌های مردمی برشمرد.

گفتنی است فرمانده انتظامی استان البرز به همراه جانشین فرمانده انتظامی و جمعی از فرماندهان و روسای پلیس‌های تخصصی در محیطی کاملا گرم و صمیمی پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات نمازگزاران و اهالی منطقه کلاک بودند .

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر