لزوم توجه به هشدارهای پلیس در زمینه پیشگیری ازسرقت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • زنان در پست های مدیریتی کمترین نقش را دارند رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج، با اشاره به این که زنان در پیروزی انقلاب بیشترین سهم را داشتند، اظهار کرد: این در حالی است که در جامعه کنونی کمترین نقش را دارند و این منصفانه نیست.
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.

لزوم توجه به هشدارهای پلیس در زمینه پیشگیری ازسرقت

لزوم توجه به هشدارهای پلیس در زمینه پیشگیری ازسرقت
1397/2/26
12:43 1395

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: بانک قوامین به توفیقات خوبی در استان دست پیدا کرده است که این ناشی از مشتری‌مداری این بانک و زحمات کارکنان آن می‌باشد.

کرج-خبرنگار جام‌جم: به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ سردار عباس علی محمدیان در همایش سراسری کارکنان بانک قوامین شعب استان البرز که با حضور مدیرکل و کارکنان این بانک برگزار شد، گفت: توجه به افزایش ضریب امنیتی شعب قوامین، سارقان را در اقدامات مجرمانه ناکام می‌گذارد.

وی با اشاره به توفیقات خوبی که بانک قوامین به دست آورده است، گفت: نیروی انتظامی آمادگی این را دارد تا به نحو احسن در خدمت این بانک باشد.

سردار محمدیان با اشاره به پیامک‌های ارسالی از طرف بانک برای مشتریان گفت: بانک‌ها باید مراقب باشند تا پیامک‌های اشتباهی برای مشتریان و سپرده‌گذاران ارسال نشود چرا که این خود ممکن است موجب ایجاد تنش در بین مشتریان شود.

وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی درخصوص پیشگیری از سرقت مسلحانه انجام شده است، گفت: با سرمایه‌گذاری انجام شده شاهد کمترین وقوع سرقت‌های مسلحانه از بانک ها در سال گذشته در سطح استان بودیم .

فرمانده انتظامی استان در پایان سخنان خود اظهار داشت: پیشنهاد می‌دهیم از طریق سیستم پیامکی بانک قوامین پیام‌های آموزشی در راستای افزایش سطح آگاهی مشتریان و پیشگیری از وقوع سواستفاده‌های احتمالی و سرقت از حساب‌ها صورت گیرد که این امر می‌تواند نقش بسزایی در کاهش سرقت‌ها داشته باشد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر