لزوم توجه به هشدارهای پلیس در زمینه پیشگیری ازسرقت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

لزوم توجه به هشدارهای پلیس در زمینه پیشگیری ازسرقت

لزوم توجه به هشدارهای پلیس در زمینه پیشگیری ازسرقت
1397/2/26
12:43 1395

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: بانک قوامین به توفیقات خوبی در استان دست پیدا کرده است که این ناشی از مشتری‌مداری این بانک و زحمات کارکنان آن می‌باشد.

کرج-خبرنگار جام‌جم: به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ سردار عباس علی محمدیان در همایش سراسری کارکنان بانک قوامین شعب استان البرز که با حضور مدیرکل و کارکنان این بانک برگزار شد، گفت: توجه به افزایش ضریب امنیتی شعب قوامین، سارقان را در اقدامات مجرمانه ناکام می‌گذارد.

وی با اشاره به توفیقات خوبی که بانک قوامین به دست آورده است، گفت: نیروی انتظامی آمادگی این را دارد تا به نحو احسن در خدمت این بانک باشد.

سردار محمدیان با اشاره به پیامک‌های ارسالی از طرف بانک برای مشتریان گفت: بانک‌ها باید مراقب باشند تا پیامک‌های اشتباهی برای مشتریان و سپرده‌گذاران ارسال نشود چرا که این خود ممکن است موجب ایجاد تنش در بین مشتریان شود.

وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی درخصوص پیشگیری از سرقت مسلحانه انجام شده است، گفت: با سرمایه‌گذاری انجام شده شاهد کمترین وقوع سرقت‌های مسلحانه از بانک ها در سال گذشته در سطح استان بودیم .

فرمانده انتظامی استان در پایان سخنان خود اظهار داشت: پیشنهاد می‌دهیم از طریق سیستم پیامکی بانک قوامین پیام‌های آموزشی در راستای افزایش سطح آگاهی مشتریان و پیشگیری از وقوع سواستفاده‌های احتمالی و سرقت از حساب‌ها صورت گیرد که این امر می‌تواند نقش بسزایی در کاهش سرقت‌ها داشته باشد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر