عملكرد تمامي نازل‌هاي عرضه سوخت استان البرز بررسي شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

عملكرد تمامي نازل‌هاي عرضه سوخت استان البرز بررسي شد

عملكرد تمامي نازل‌هاي عرضه سوخت استان البرز بررسي شد
1397/2/26
12:43 1395

در سال گذشته بيش از 785  مورد بازديد فني و پايش عملكرد نازل‌هاي مستقر در جايگاه‌هاي عرضه سوخت مايع استان انجام شده است.

کرج-خبرنگار جام‌جم: ابراهيم توسلي مدير شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي استان البرز از بررسي صحت و درستي عملكرد نازل‌هاي عرضه سوخت مايع به صورت دوره‌اي و موردي به شکل ماهانه خبر داد و گفت: طي سال 1396 از مجموع 1072 نازل عرضه سوخت در سطح استان البرز، صحت عملكرد 1065 نازل مورد تأييد و 7 مورد نياز به تعمير گزارش شد كه بعد از تعميرات لازم مجددا مورد آزمون قرار گرفته و در مدار سوخت‌رساني قرار گرفتند.

وی افزود: در سال گذشته 12600 مورد بازديد، كنترل و ارزيابي از نازل‌هاي جايگاه‌‌هاي عرضه سوخت استان البرز انجام شده كه از اين تعداد 10250 نازل توسط كارشناسان واحد خدمات مهندسي 250 نازل به همراه بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعداد 2100 نازل به همراه بازرسان سازمان ملي استاندارد مورد آزمايش كمّي قرار گرفته‌اند.

توسلی تصریح کرد: كاليبراسيون نازل‌هاي توزيع سوخت مايع بر اساس استاندارد مربوطه و با استفاده از پيمانه‌هاي مدرج شده انجام مي‌شود كه در صورت لزوم كاليبراتور سوخت تنظيم و در صورت خرابي  نازل مورد آزمون، تا رفع عيب از چرخه توزيع خارج مي‌شود.

وی گفت: قطعات و اجزای نازل‌هاي توزيع سوخت مايع هميشه در حالت پلمپ قرار دارند و  فك اين پلمب‌ها توسط افراد غيرمسوول  مجاز نمي‌باشد و تنها در مواقع ضروري و به منظور انجام تعميرات توسط كارشناسان مربوطه فك مي‌شوند.

 

                       

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر