عملكرد تمامي نازل‌هاي عرضه سوخت استان البرز بررسي شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

عملكرد تمامي نازل‌هاي عرضه سوخت استان البرز بررسي شد

عملكرد تمامي نازل‌هاي عرضه سوخت استان البرز بررسي شد
1397/2/26
12:43 1395

در سال گذشته بيش از 785  مورد بازديد فني و پايش عملكرد نازل‌هاي مستقر در جايگاه‌هاي عرضه سوخت مايع استان انجام شده است.

کرج-خبرنگار جام‌جم: ابراهيم توسلي مدير شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي استان البرز از بررسي صحت و درستي عملكرد نازل‌هاي عرضه سوخت مايع به صورت دوره‌اي و موردي به شکل ماهانه خبر داد و گفت: طي سال 1396 از مجموع 1072 نازل عرضه سوخت در سطح استان البرز، صحت عملكرد 1065 نازل مورد تأييد و 7 مورد نياز به تعمير گزارش شد كه بعد از تعميرات لازم مجددا مورد آزمون قرار گرفته و در مدار سوخت‌رساني قرار گرفتند.

وی افزود: در سال گذشته 12600 مورد بازديد، كنترل و ارزيابي از نازل‌هاي جايگاه‌‌هاي عرضه سوخت استان البرز انجام شده كه از اين تعداد 10250 نازل توسط كارشناسان واحد خدمات مهندسي 250 نازل به همراه بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعداد 2100 نازل به همراه بازرسان سازمان ملي استاندارد مورد آزمايش كمّي قرار گرفته‌اند.

توسلی تصریح کرد: كاليبراسيون نازل‌هاي توزيع سوخت مايع بر اساس استاندارد مربوطه و با استفاده از پيمانه‌هاي مدرج شده انجام مي‌شود كه در صورت لزوم كاليبراتور سوخت تنظيم و در صورت خرابي  نازل مورد آزمون، تا رفع عيب از چرخه توزيع خارج مي‌شود.

وی گفت: قطعات و اجزای نازل‌هاي توزيع سوخت مايع هميشه در حالت پلمپ قرار دارند و  فك اين پلمب‌ها توسط افراد غيرمسوول  مجاز نمي‌باشد و تنها در مواقع ضروري و به منظور انجام تعميرات توسط كارشناسان مربوطه فك مي‌شوند.

 

                       

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر