کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند

کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند
1397/2/26
12:43 1395

فرمانده انتظامی استان البرز:

کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند

فرمانده انتظامی استان البرز در بازديد از کارخانه‌های زر ماکارون و فرمند، کارگران متخصص و متعهد را افتخار کشور دانست که آبادانی کشور با دست‌های پرتوان آنها رقم خواهد خورد .

به گزارش جام‌جم البرز و به نقل از پايگاه خبري پليس؛ سردار عباسعلی محمدیان در این بازدید از قسمت‌های مختلف کارخانه شامل تولید، آزمایشگاه و... دیدن کرد و با کارگران به گفت و گو نشست .

وی بیان داشت: باید قدر 2 نعمت بزرگ سلامتي و امنيت را بدانیم چرا که اگر امنيت در جامعه نباشد کار و اقتصاد و توليد دچار رکود شده و چرخه اقتصاد کشور به خوبي نمي‌چرخد و وجود کارگران متعهد و متخصص رشد کشور را تضمین و ما را به شکوفایی اقتصادی خواهد رساند .

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: بي‌ترديد رمز پيشرفت و توسعه پايدار يك كشور و يك تمدن در تجلي استعدادها و سرمايه انساني ساعي و كارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و اميد، انديشه خلاق و نبوغ سرشار است و كارگر به عنوان نيروي محركه چرخه اقتصاد نقش برجسته و ويژه‌‏اي در اين عرصه دارد.

وي افزود : اسلام به کار و کارگر ارزش بسيار والايي داده است، به گونه‌اي که کار کردن را از بزرگ‌ترين عبادت‌ها و وسيله‌اي براي تقرب به پروردگار برشمرده است.

فرمانده انتظامي استان البرز ادامه داد: اگر در جامعه‌اي بر اساس آموزه‌هاي ديني عمل شود و کار ارزش يابد و به عنوان مايه رستگاري و وسيله تقرب به پروردگار به آن نگريسته شود، فرهنگ کار تقويت خواهد شد و البته برآيند چنين انديشه‌اي ابتکار، خلاقيت و رشد و توسعه به معناي عام خواهد بود.

وي کارگران را انسان‌هايي والا دانست که با اراده پولادين و روحيه تلاشگرانه خود در جبهه مقابله با توطئه شوم تحريم اقتصادي، بخش توليد را سامان مي‌دهند و نقشه‌هاي شيطاني دشمن را نقش بر آب مي‌کنند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر