کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند

کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند
1397/2/26
12:43 1395

فرمانده انتظامی استان البرز:

کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند

فرمانده انتظامی استان البرز در بازديد از کارخانه‌های زر ماکارون و فرمند، کارگران متخصص و متعهد را افتخار کشور دانست که آبادانی کشور با دست‌های پرتوان آنها رقم خواهد خورد .

به گزارش جام‌جم البرز و به نقل از پايگاه خبري پليس؛ سردار عباسعلی محمدیان در این بازدید از قسمت‌های مختلف کارخانه شامل تولید، آزمایشگاه و... دیدن کرد و با کارگران به گفت و گو نشست .

وی بیان داشت: باید قدر 2 نعمت بزرگ سلامتي و امنيت را بدانیم چرا که اگر امنيت در جامعه نباشد کار و اقتصاد و توليد دچار رکود شده و چرخه اقتصاد کشور به خوبي نمي‌چرخد و وجود کارگران متعهد و متخصص رشد کشور را تضمین و ما را به شکوفایی اقتصادی خواهد رساند .

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: بي‌ترديد رمز پيشرفت و توسعه پايدار يك كشور و يك تمدن در تجلي استعدادها و سرمايه انساني ساعي و كارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و اميد، انديشه خلاق و نبوغ سرشار است و كارگر به عنوان نيروي محركه چرخه اقتصاد نقش برجسته و ويژه‌‏اي در اين عرصه دارد.

وي افزود : اسلام به کار و کارگر ارزش بسيار والايي داده است، به گونه‌اي که کار کردن را از بزرگ‌ترين عبادت‌ها و وسيله‌اي براي تقرب به پروردگار برشمرده است.

فرمانده انتظامي استان البرز ادامه داد: اگر در جامعه‌اي بر اساس آموزه‌هاي ديني عمل شود و کار ارزش يابد و به عنوان مايه رستگاري و وسيله تقرب به پروردگار به آن نگريسته شود، فرهنگ کار تقويت خواهد شد و البته برآيند چنين انديشه‌اي ابتکار، خلاقيت و رشد و توسعه به معناي عام خواهد بود.

وي کارگران را انسان‌هايي والا دانست که با اراده پولادين و روحيه تلاشگرانه خود در جبهه مقابله با توطئه شوم تحريم اقتصادي، بخش توليد را سامان مي‌دهند و نقشه‌هاي شيطاني دشمن را نقش بر آب مي‌کنند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.