کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند

کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند
1397/2/26
12:43 1395

فرمانده انتظامی استان البرز:

کارگران متخصص ومتعهد افتخار کشور هستند

فرمانده انتظامی استان البرز در بازديد از کارخانه‌های زر ماکارون و فرمند، کارگران متخصص و متعهد را افتخار کشور دانست که آبادانی کشور با دست‌های پرتوان آنها رقم خواهد خورد .

به گزارش جام‌جم البرز و به نقل از پايگاه خبري پليس؛ سردار عباسعلی محمدیان در این بازدید از قسمت‌های مختلف کارخانه شامل تولید، آزمایشگاه و... دیدن کرد و با کارگران به گفت و گو نشست .

وی بیان داشت: باید قدر 2 نعمت بزرگ سلامتي و امنيت را بدانیم چرا که اگر امنيت در جامعه نباشد کار و اقتصاد و توليد دچار رکود شده و چرخه اقتصاد کشور به خوبي نمي‌چرخد و وجود کارگران متعهد و متخصص رشد کشور را تضمین و ما را به شکوفایی اقتصادی خواهد رساند .

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: بي‌ترديد رمز پيشرفت و توسعه پايدار يك كشور و يك تمدن در تجلي استعدادها و سرمايه انساني ساعي و كارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و اميد، انديشه خلاق و نبوغ سرشار است و كارگر به عنوان نيروي محركه چرخه اقتصاد نقش برجسته و ويژه‌‏اي در اين عرصه دارد.

وي افزود : اسلام به کار و کارگر ارزش بسيار والايي داده است، به گونه‌اي که کار کردن را از بزرگ‌ترين عبادت‌ها و وسيله‌اي براي تقرب به پروردگار برشمرده است.

فرمانده انتظامي استان البرز ادامه داد: اگر در جامعه‌اي بر اساس آموزه‌هاي ديني عمل شود و کار ارزش يابد و به عنوان مايه رستگاري و وسيله تقرب به پروردگار به آن نگريسته شود، فرهنگ کار تقويت خواهد شد و البته برآيند چنين انديشه‌اي ابتکار، خلاقيت و رشد و توسعه به معناي عام خواهد بود.

وي کارگران را انسان‌هايي والا دانست که با اراده پولادين و روحيه تلاشگرانه خود در جبهه مقابله با توطئه شوم تحريم اقتصادي، بخش توليد را سامان مي‌دهند و نقشه‌هاي شيطاني دشمن را نقش بر آب مي‌کنند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر