طرح ساماندهی صنوف ساوجبلاغ اجرا شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

طرح ساماندهی صنوف ساوجبلاغ اجرا شد

طرح ساماندهی صنوف ساوجبلاغ اجرا شد
1397/2/26
12:43 1395

مرتضی فلاح زاده رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به آغاز طرح ساماندهی و کنترل و نظارت صنوف بیان داشت: این طرح با هدف تسهیل و تسریع دسترسی مردم بر کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب و برخورد با تخلفات احتمالی می‌باشد.

ساوجبلاغ-خبرنگار جام‌جم: وی تاکید کرد وظایف بازرسی، صیانت از حقوق مصرف کنندگان با رویکرد پیشگیرانه پایش مستمر بازار می‌باشد.

فلاح زاده با توجه به نزدیک‌بودن ماه مبارک رمضان، تشکیل کارگروه قیمت‌گذاری و نرخ مصوب زولبیا و بامیه، آش، حلیم و اعلام نرخ به صنوف را از دیگر اقدامات واحد بازرسی برشمرد.

وی با اشاره به رسیدگی به شکایات کتبی و تلفنی از آمادگی این واحد جهت برخورد با هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی، تقلب و عدم درج قیمت خبر داد.

مدیر بازرسی و نظارت شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به اینکه نصب اتیکت قیمت و ارائه فاکتور فروش از اهم موارد بازرسی روزانه بازرسین می‌باشد، ازعموم شهروندان درخواست کرد در صورت مواجهه با موارد فوق مراتب را سریعا به شماره تلفن 44224133 اطلاع دهند.

وی در ادامه بیان داشت: تمامی بازرسان اتاق اصناف دارای کارت شناسایی معتبر بوده که در هنگام مراجعه به واحدهای صنفی ملزم به ارائه می‌باشند، عده ای افراد سودجو و کلاهبردار با عناوین بازرسی اصناف به واحدهای صنفی مراجعه و اقدام به اخاذی می‌نمایند لذا از کسبه و بازاریان خواستاریم که به این افراد بی دلیل اعتماد نکنند.

فلاح زاده از اجرای طرح پلمب صنوف متخلف در سطح شهرستان خبر داد و اظهار داشت: طی اجرای چندین روز این طرح، 47 واحد صنفی متخلف پلمب و به 127 واحد صنفی اخطار به پلمب صادر گردیده است.

وی در پایان با اشاره به نامگذاری سال 97 به نام سال حمایت از کالای ایرانی، از اصناف و مردم خواستار استفاده از محصولات داخلی شد و اهتمام جمع‌آوری کالاهای قاچاق و خارجی را به صنوف یادآور گردید.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر