اهمیت حضور و تاثیرگذاری بخش صنعت در عرصه فرهنگ

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

اهمیت حضور و تاثیرگذاری بخش صنعت در عرصه فرهنگ

اهمیت حضور و تاثیرگذاری بخش صنعت در عرصه فرهنگ
1397/2/26
12:43 1395

در نشست همکاری کتابخانه‌ها با مدير عامل شهرك صنعتي سپهر تاکید شد

اهمیت حضور و تاثیرگذاری بخش صنعت در عرصه فرهنگ

نشست همکاری و هماهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز با شهرک صنعتی سپهر نظرآباد و با محوریت کتابخوانی برگزار شد

کرج-خبرنگار جام‌جم: به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز؛ کاظم قاسمی معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان از همکاری این اداره کل و شهرک صنعتی سپهر نظرآباد خبر داد.

وی گفت: به منظور استفاده از پتانسیل كارخانه‌ها و شركت‌هاي شهرك صنعتی سپهر در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی، رایزنی‌های مفیدی انجام شد و انشاءا... تعاملات مناسبی برقرار خواهد شد.

قاسمی ضمن اشاره به اهمیت حضور و تاثیرگذاری بخش صنعت در عرصه فرهنگ، تصریح کرد: حضور خیرین در عرصه‌های فرهنگی یکی از مسائلی است که بیش از پیش باید ترویج شود.

وی افزود: با توجه انتشار فراخوان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از ظرفیت‌های روابط عمومي شهرك صنعتي جهت تبلیغ و اطلاع رسانی این جشنواره استفاده خواهد شد.

معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان گفت: در این نشست ایده‌هایی همچون  چاپ و درج جملات با موضوع كتاب و كتابخواني بر محصولات تولیدی این شهرک صنعتی متناسب با کالای تولیدی، مطرح شد که مورد استقبال مدیریت شهرک قرار گرفت.

مهندس غلامی مدیرعامل شهرک صنعتی سپهر نیز در این نشست ضمن استقبال از فعالیت در عرصه فرهنگ و کتابخوانی، برای  مشارکت در برنامه‌های فرهنگی و ترویج کتابخوانی در بین پرسنل شرکت‌های تولیدی و عموم مردم اعلام آمادگی کرد.   

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر