اهمیت حضور و تاثیرگذاری بخش صنعت در عرصه فرهنگ

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

اهمیت حضور و تاثیرگذاری بخش صنعت در عرصه فرهنگ

اهمیت حضور و تاثیرگذاری بخش صنعت در عرصه فرهنگ
1397/2/26
12:43 1395

در نشست همکاری کتابخانه‌ها با مدير عامل شهرك صنعتي سپهر تاکید شد

اهمیت حضور و تاثیرگذاری بخش صنعت در عرصه فرهنگ

نشست همکاری و هماهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز با شهرک صنعتی سپهر نظرآباد و با محوریت کتابخوانی برگزار شد

کرج-خبرنگار جام‌جم: به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز؛ کاظم قاسمی معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان از همکاری این اداره کل و شهرک صنعتی سپهر نظرآباد خبر داد.

وی گفت: به منظور استفاده از پتانسیل كارخانه‌ها و شركت‌هاي شهرك صنعتی سپهر در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی، رایزنی‌های مفیدی انجام شد و انشاءا... تعاملات مناسبی برقرار خواهد شد.

قاسمی ضمن اشاره به اهمیت حضور و تاثیرگذاری بخش صنعت در عرصه فرهنگ، تصریح کرد: حضور خیرین در عرصه‌های فرهنگی یکی از مسائلی است که بیش از پیش باید ترویج شود.

وی افزود: با توجه انتشار فراخوان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از ظرفیت‌های روابط عمومي شهرك صنعتي جهت تبلیغ و اطلاع رسانی این جشنواره استفاده خواهد شد.

معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان گفت: در این نشست ایده‌هایی همچون  چاپ و درج جملات با موضوع كتاب و كتابخواني بر محصولات تولیدی این شهرک صنعتی متناسب با کالای تولیدی، مطرح شد که مورد استقبال مدیریت شهرک قرار گرفت.

مهندس غلامی مدیرعامل شهرک صنعتی سپهر نیز در این نشست ضمن استقبال از فعالیت در عرصه فرهنگ و کتابخوانی، برای  مشارکت در برنامه‌های فرهنگی و ترویج کتابخوانی در بین پرسنل شرکت‌های تولیدی و عموم مردم اعلام آمادگی کرد.   

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر