بیمارستان «مریم» یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

بیمارستان «مریم» یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است

بیمارستان «مریم» یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است
1397/5/1
12:43 1395

مدیرکل بهزیستی استان البرز با حضور در بیمارستان مریم، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان، از اتعقاد قرارداد بهزیستی و بیمارستان مریم در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

کرج-خبرنگار جام‌جم: دکتر اسدا... حیدری مدیرکل بهزیستی استان البرز در این بازدید با بیان اینکه بچه‌های تحت پوشش بهزیستی مشکل بیمه دارند، گفت: بیمارستان مریم، یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است لذا زمینه‌های همکاری با این بیمارستان را بررسی می‌کنیم تا از این ظرفیت‌ها استفاده مطلوب را ببریم.

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا خدمات مان را برون‌سپاری کنیم، اظهار داشت: بیمارستان مریم می‌تواند در زمینه همکاری با کودکان تحت پوشش بهزیستی و نیز فعالیت‌ها در زمینه قبل از معلول‌زایی همکاری خوبی انجام دهد.

حیدری تاکید کرد: اگر کودکان بهزیستی حمایت شوند در بین آنها استعدادهای خوبی پیدا می‌شود و در این زمینه در مراکز تحت پوشش بهزیستی، برنامه استعدادسنجی در حال اجراست تا استعدادها پیدا شوند و به سمت و سوی مورد نظر سوق داده شوند.

دکتر صلاح الدین دلشاد رئیس بیمارستان مریم نیز در این نشست با اشاره به بازدیدی که اخیرا از شیرخوارگاه امام علی (ع) داشته است، ضمن قدردانی از زحمات همکاران در اداره کل بهزیستی، گفت: در بازدید از شیرخوارگاه امام علی (ع) مواردی مطرح شد که قرار شد تا بررسی کنیم  و تا جایی که می‌توانیم در این راستا با بهزیستی همکاری مشترک داشته باشیم.

وی ادامه داد: آمادگی داریم تا تمامی خدمات مربوط به کودکان شیرخوارگاه اعم از معاینات پزشکی، بستری، عمل جراحی، ختنه و... را به صورت رایگان در بیمارستان مریم انجام دهیم.

دلشاد در بخش دیگری از سخنان خود به افتتاح اولین مرکز IVF بیمارستانی کشور در بیمارستان مریم اشاره کرد و اظهار داشت: آزمایشگاه مجهز، دستگاه‌های سونوگرافی یشرفته، متخصصان و پزشکان مختلف و... بیمارستان مریم را برتر و متمایز کرده است.

رئیس بیمارستان مریم همچنین به فعالیت‌های موسسه «محکم» در استان‌های محروم کشور نیز اشاره کرد.

شایان ذکر است در این نشست، مدیر و جمعی از پزشکان بیمارستان مریم نیز حضور داشتند.

گفتنی است در پایان این نشست، مقرر شد کارشناسی از اداره کل بهزیستی جهت بررسی شرایط و مفاد تفاهم‌نامه فی مابین با بیمارستان مریم همکاری کند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر