بیمارستان «مریم» یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است

اخبار

 آخرین اخبار 

بیمارستان «مریم» یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است

بیمارستان «مریم» یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است
1397/5/1

مدیرکل بهزیستی استان البرز با حضور در بیمارستان مریم، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان، از اتعقاد قرارداد بهزیستی و بیمارستان مریم در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

کرج-خبرنگار جام‌جم: دکتر اسدا... حیدری مدیرکل بهزیستی استان البرز در این بازدید با بیان اینکه بچه‌های تحت پوشش بهزیستی مشکل بیمه دارند، گفت: بیمارستان مریم، یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است لذا زمینه‌های همکاری با این بیمارستان را بررسی می‌کنیم تا از این ظرفیت‌ها استفاده مطلوب را ببریم.

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا خدمات مان را برون‌سپاری کنیم، اظهار داشت: بیمارستان مریم می‌تواند در زمینه همکاری با کودکان تحت پوشش بهزیستی و نیز فعالیت‌ها در زمینه قبل از معلول‌زایی همکاری خوبی انجام دهد.

حیدری تاکید کرد: اگر کودکان بهزیستی حمایت شوند در بین آنها استعدادهای خوبی پیدا می‌شود و در این زمینه در مراکز تحت پوشش بهزیستی، برنامه استعدادسنجی در حال اجراست تا استعدادها پیدا شوند و به سمت و سوی مورد نظر سوق داده شوند.

دکتر صلاح الدین دلشاد رئیس بیمارستان مریم نیز در این نشست با اشاره به بازدیدی که اخیرا از شیرخوارگاه امام علی (ع) داشته است، ضمن قدردانی از زحمات همکاران در اداره کل بهزیستی، گفت: در بازدید از شیرخوارگاه امام علی (ع) مواردی مطرح شد که قرار شد تا بررسی کنیم  و تا جایی که می‌توانیم در این راستا با بهزیستی همکاری مشترک داشته باشیم.

وی ادامه داد: آمادگی داریم تا تمامی خدمات مربوط به کودکان شیرخوارگاه اعم از معاینات پزشکی، بستری، عمل جراحی، ختنه و... را به صورت رایگان در بیمارستان مریم انجام دهیم.

دلشاد در بخش دیگری از سخنان خود به افتتاح اولین مرکز IVF بیمارستانی کشور در بیمارستان مریم اشاره کرد و اظهار داشت: آزمایشگاه مجهز، دستگاه‌های سونوگرافی یشرفته، متخصصان و پزشکان مختلف و... بیمارستان مریم را برتر و متمایز کرده است.

رئیس بیمارستان مریم همچنین به فعالیت‌های موسسه «محکم» در استان‌های محروم کشور نیز اشاره کرد.

شایان ذکر است در این نشست، مدیر و جمعی از پزشکان بیمارستان مریم نیز حضور داشتند.

گفتنی است در پایان این نشست، مقرر شد کارشناسی از اداره کل بهزیستی جهت بررسی شرایط و مفاد تفاهم‌نامه فی مابین با بیمارستان مریم همکاری کند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.