بیمارستان «مریم» یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

بیمارستان «مریم» یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است

بیمارستان «مریم» یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است
1397/5/1
12:43 1395

مدیرکل بهزیستی استان البرز با حضور در بیمارستان مریم، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان، از اتعقاد قرارداد بهزیستی و بیمارستان مریم در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

کرج-خبرنگار جام‌جم: دکتر اسدا... حیدری مدیرکل بهزیستی استان البرز در این بازدید با بیان اینکه بچه‌های تحت پوشش بهزیستی مشکل بیمه دارند، گفت: بیمارستان مریم، یکی از ظرفیت‌های خوب استان البرز در حوزه سلامت است لذا زمینه‌های همکاری با این بیمارستان را بررسی می‌کنیم تا از این ظرفیت‌ها استفاده مطلوب را ببریم.

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا خدمات مان را برون‌سپاری کنیم، اظهار داشت: بیمارستان مریم می‌تواند در زمینه همکاری با کودکان تحت پوشش بهزیستی و نیز فعالیت‌ها در زمینه قبل از معلول‌زایی همکاری خوبی انجام دهد.

حیدری تاکید کرد: اگر کودکان بهزیستی حمایت شوند در بین آنها استعدادهای خوبی پیدا می‌شود و در این زمینه در مراکز تحت پوشش بهزیستی، برنامه استعدادسنجی در حال اجراست تا استعدادها پیدا شوند و به سمت و سوی مورد نظر سوق داده شوند.

دکتر صلاح الدین دلشاد رئیس بیمارستان مریم نیز در این نشست با اشاره به بازدیدی که اخیرا از شیرخوارگاه امام علی (ع) داشته است، ضمن قدردانی از زحمات همکاران در اداره کل بهزیستی، گفت: در بازدید از شیرخوارگاه امام علی (ع) مواردی مطرح شد که قرار شد تا بررسی کنیم  و تا جایی که می‌توانیم در این راستا با بهزیستی همکاری مشترک داشته باشیم.

وی ادامه داد: آمادگی داریم تا تمامی خدمات مربوط به کودکان شیرخوارگاه اعم از معاینات پزشکی، بستری، عمل جراحی، ختنه و... را به صورت رایگان در بیمارستان مریم انجام دهیم.

دلشاد در بخش دیگری از سخنان خود به افتتاح اولین مرکز IVF بیمارستانی کشور در بیمارستان مریم اشاره کرد و اظهار داشت: آزمایشگاه مجهز، دستگاه‌های سونوگرافی یشرفته، متخصصان و پزشکان مختلف و... بیمارستان مریم را برتر و متمایز کرده است.

رئیس بیمارستان مریم همچنین به فعالیت‌های موسسه «محکم» در استان‌های محروم کشور نیز اشاره کرد.

شایان ذکر است در این نشست، مدیر و جمعی از پزشکان بیمارستان مریم نیز حضور داشتند.

گفتنی است در پایان این نشست، مقرر شد کارشناسی از اداره کل بهزیستی جهت بررسی شرایط و مفاد تفاهم‌نامه فی مابین با بیمارستان مریم همکاری کند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر