اصحاب قلم و عاطفه

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

اصحاب قلم و عاطفه

حمید رضاپور

اصحاب قلم و عاطفه
1397/5/16
12:43 1395

جوانان در انتخاب شغل خود بسیار حساس هستند و تا جایی که ممکن است، به گونه‌ای دست به انتخاب می‌زنند که هم راحت باشد و هم بدون استرس. اما در این بین جوانانی یافت می‌شوند که شغلی را انتخاب می‌کند که از قضا هم استرس دارد و هم بی‌بهره از بهره‌های مالی و مادی عموم مشاغل دیگر است. تا آن‌جا که دومین (و به نقلی اولین) شغل پر زحمت و پر استرس جهان نامیده می‌شود. شغلی که تنها و تنها عشق است و عشق و جز عشق در آن چیزی نیست.

آری! از اصحاب قلم و عاطفه می‌گویم‌، خبرنگارانی که جز استرس و عجله چیزی عایدشان نمی‌شود، اما شوری که در دل دارند آنان را پایدار و مستحکم نگاه می‌دارد

در هرم گرما و سوز سرما، در تعطیلی و پس از پایان ساعات کار اداری، وجود تحمل برخوردهای سرد و از این قبیل، نه تنها خسته‌شان نمی‌کند بلکه عشق‌شان را نیز بیشتر می‌کند.

از کل سال، یک روز با عنوان «خبرنگار» در تقویم نگاشته شده است، اما به‌راستی هر روز سال روز خبرنگاران پر تلاش است.

بر مسئولان امر فرض است تا در راستای تامین معیشت این قشر فرهنگی بیشتر تلاش کنند تا آنان بدون دغدغه معاش، به فکر نقادی عرصه‌های مختلف کشور باشند.

امنیت شغلی، بیمه درمانی و بازنشستگی، بیمه تکمیلی، رفاه، وسیله نقلیه، مسکن، حقوق مناسب، امنیت روانی و... از جمله خواسته‌های به‌حق فعالان عرصه خبر است.  

در این باب سخن‌ها فراوان است، اما گوش شنوا می‌خواهد و کسی که عمل نماید.

۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به همکاران عزیز و سخت کوشم، خبرنگاران، عکاسان، دبیران سرویس، مدیران مسول، صفحه بندها، گرافیست‌ها و تمامی اهالی عرصه مطبوعات تبریک می‌گویم.

حمید رضاپور نائینی

سرپرست تحریریه خبر جام‌جم استان البرز

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر