اصحاب قلم و عاطفه

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

اصحاب قلم و عاطفه

حمید رضاپور

اصحاب قلم و عاطفه
1397/5/16
12:43 1395

جوانان در انتخاب شغل خود بسیار حساس هستند و تا جایی که ممکن است، به گونه‌ای دست به انتخاب می‌زنند که هم راحت باشد و هم بدون استرس. اما در این بین جوانانی یافت می‌شوند که شغلی را انتخاب می‌کند که از قضا هم استرس دارد و هم بی‌بهره از بهره‌های مالی و مادی عموم مشاغل دیگر است. تا آن‌جا که دومین (و به نقلی اولین) شغل پر زحمت و پر استرس جهان نامیده می‌شود. شغلی که تنها و تنها عشق است و عشق و جز عشق در آن چیزی نیست.

آری! از اصحاب قلم و عاطفه می‌گویم‌، خبرنگارانی که جز استرس و عجله چیزی عایدشان نمی‌شود، اما شوری که در دل دارند آنان را پایدار و مستحکم نگاه می‌دارد

در هرم گرما و سوز سرما، در تعطیلی و پس از پایان ساعات کار اداری، وجود تحمل برخوردهای سرد و از این قبیل، نه تنها خسته‌شان نمی‌کند بلکه عشق‌شان را نیز بیشتر می‌کند.

از کل سال، یک روز با عنوان «خبرنگار» در تقویم نگاشته شده است، اما به‌راستی هر روز سال روز خبرنگاران پر تلاش است.

بر مسئولان امر فرض است تا در راستای تامین معیشت این قشر فرهنگی بیشتر تلاش کنند تا آنان بدون دغدغه معاش، به فکر نقادی عرصه‌های مختلف کشور باشند.

امنیت شغلی، بیمه درمانی و بازنشستگی، بیمه تکمیلی، رفاه، وسیله نقلیه، مسکن، حقوق مناسب، امنیت روانی و... از جمله خواسته‌های به‌حق فعالان عرصه خبر است.  

در این باب سخن‌ها فراوان است، اما گوش شنوا می‌خواهد و کسی که عمل نماید.

۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به همکاران عزیز و سخت کوشم، خبرنگاران، عکاسان، دبیران سرویس، مدیران مسول، صفحه بندها، گرافیست‌ها و تمامی اهالی عرصه مطبوعات تبریک می‌گویم.

حمید رضاپور نائینی

سرپرست تحریریه خبر جام‌جم استان البرز

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر