ستاره هایی در تاریکی شب

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

سخنی با خوانندگان

ستاره هایی در تاریکی شب

بهرام فاطمی

ستاره هایی در تاریکی شب
1397/6/24
12:43 1395

صدای عاشورا، صدای امام شهیدان امام حسین(ع) است که می گوید:« آیا کسی هست که مرا یاری کند؟» امام عزیز ما آن زمان پرچم مبارزه با ظالمان عالم را بر دوش کشید و تسلیم نشد. آن قدر مقاومت کرد تا به همراه همه یارانش به شهادت رسید. اما یاد و نامش نه تنها فراموش نشد، بلکه روز به روز گسترش پیدا کرد و عالم گیر شد. امروزه میلیون ها انسان، در سرتاسر جهان، با یاد آن امام مظلوم عزاداری می کنند و اتحاد و قدرت خود را به رخ ظالمان جهان می کشند.

در روز عاشورا، جبهه کفر و ظلم، لشکر و امکانات فراوانی داشتند، اما سپاه حق تعداد شان کم بود و امکاناتش ناچیز. همه می دانستند که سپاه حق شکست می خورد. قبل از درگیری امام یاران خود را برای رفتن و ماندن آزاد گذاشت. آن ها می توانستند بروند و کشته نشوند، اما یاران امام نرفتند، ماندند تا به همه عالم بگویند این است پیوند مردم و رهبری اسلام.

آن عده موجب سربلندی اسلام شدند و آن ها ستاره هایی شدند که در تاریکی شب، راه را به انسان های درمانده نشان می دهند. مردم ما پیرو امام حسین(ع) هستند و راه آن امام شهید را دنبال می کنند. به همین خاطر قدرت های ظالم جهان و یزیدها و شمرهای زمان مثل ترامپ، نتانیاهو و دوستان اروپایی و عربی آن ها، می خواهند صدای مردم را خاموش کنند و اجازه ندهند ایران عزیز ما پیش رفت کند و تبدیل به کشوری قدرتمند بشود. اما آن ها باید بدانند که نمی توانند به ما زور بگویند و مانع ترقی و سربلندی ما بشوند، برای این که ما محرم داریم، عاشورا داریم، کربلا داریم و بالاتر از همه خدا را داریم که همیشه با توکل به او موانع را از جلوی پای خود برداشته ایم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر