ستاره هایی در تاریکی شب

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

سخنی با خوانندگان

ستاره هایی در تاریکی شب

بهرام فاطمی

ستاره هایی در تاریکی شب
1397/6/24
12:43 1395

صدای عاشورا، صدای امام شهیدان امام حسین(ع) است که می گوید:« آیا کسی هست که مرا یاری کند؟» امام عزیز ما آن زمان پرچم مبارزه با ظالمان عالم را بر دوش کشید و تسلیم نشد. آن قدر مقاومت کرد تا به همراه همه یارانش به شهادت رسید. اما یاد و نامش نه تنها فراموش نشد، بلکه روز به روز گسترش پیدا کرد و عالم گیر شد. امروزه میلیون ها انسان، در سرتاسر جهان، با یاد آن امام مظلوم عزاداری می کنند و اتحاد و قدرت خود را به رخ ظالمان جهان می کشند.

در روز عاشورا، جبهه کفر و ظلم، لشکر و امکانات فراوانی داشتند، اما سپاه حق تعداد شان کم بود و امکاناتش ناچیز. همه می دانستند که سپاه حق شکست می خورد. قبل از درگیری امام یاران خود را برای رفتن و ماندن آزاد گذاشت. آن ها می توانستند بروند و کشته نشوند، اما یاران امام نرفتند، ماندند تا به همه عالم بگویند این است پیوند مردم و رهبری اسلام.

آن عده موجب سربلندی اسلام شدند و آن ها ستاره هایی شدند که در تاریکی شب، راه را به انسان های درمانده نشان می دهند. مردم ما پیرو امام حسین(ع) هستند و راه آن امام شهید را دنبال می کنند. به همین خاطر قدرت های ظالم جهان و یزیدها و شمرهای زمان مثل ترامپ، نتانیاهو و دوستان اروپایی و عربی آن ها، می خواهند صدای مردم را خاموش کنند و اجازه ندهند ایران عزیز ما پیش رفت کند و تبدیل به کشوری قدرتمند بشود. اما آن ها باید بدانند که نمی توانند به ما زور بگویند و مانع ترقی و سربلندی ما بشوند، برای این که ما محرم داریم، عاشورا داریم، کربلا داریم و بالاتر از همه خدا را داریم که همیشه با توکل به او موانع را از جلوی پای خود برداشته ایم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر