دیدار وزیر بهداشت با جانباز هفتاد درصد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

به مناسبت هفته دفاع مقدس

دیدار وزیر بهداشت با جانباز هفتاد درصد

دیدار وزیر بهداشت با جانباز هفتاد درصد
1397/7/4
12:43 1395

وزیر بهداشت با جانباز 70 درصد هشت سال دفاع مقدس در شهرک بنفشه کرج دیدار کرد.به گزارش جام جم البرز و به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز البرز: هاشمی به مناسبت هفته دفاع مقدس به همراه فرماندار فردیس و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز ، به دیدار خانواده جانباز 70 درصد قطع نخاع حسین آزاد بخت رفت .

هاشمی با اشاره به این که دیدار مسئولان با خانواده شهدا و ایثارگران قدرشناسی از ایثارگری‌های این عزیزان است گفت : وظیفه خودمان می‌دانیم که به دیدار خانواده شهدا و ایثارگران برویم و بتوانیم خدمتگزاری برای آنها باشیم.
وی افزود : بعد از پخش مستندی از شبکه دوم سیما درباره زندگی جانباز حسین آزاد بخت ، تصمیم گرفتیم به دیدار این جانباز سرافراز بیاییم و بخشی از مشکلات ایشان را حل کنیم .
وی به حضور ۱۱ هزار جانباز در وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت : .در وزارت بهداشت ۴۱ هزار ایثارگر حضور دارند و این وزارتخانه ۴۶۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است که یاد و خاطره همه آنها را گرامی می‌داریم و به خانواده آنها نیز ادای احترام می‌کنیم.
حسین آزاد بخت جانباز هفتاد درصد جنگ تحمیلی اهل کوهدشت لرستان است که در سن 16 سالگی در عملیات کربلای 6 ،سال 65 مجروح و قطع نخاع شد و به مقام جانبازی نائل آمد

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر