تأکید فرماندار شهرستان کرج در استفاده از تمام ظرفیت شهرستان برای استقبال از فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

فرماندار ویژه شهرستان کرج

تأکید فرماندار شهرستان کرج در استفاده از تمام ظرفیت شهرستان برای استقبال از فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها

تأکید فرماندار شهرستان کرج در استفاده از تمام ظرفیت شهرستان برای استقبال از فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها
1397/7/4
12:43 1395

فرماندار ویژه شهرستان کرج بر ضرورت بکارگیری تمام ظرفیت های شهرستان در استقبال از مهرماه، فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها تأکید کرد.

 

 

به گزارش جام جم البرز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج:«مهندس سیروس شفقی» بمناسبت آغاز سال جدید تحصیلی گفت: آغاز مهرماه شروع مجدد بهار تعلیم و تربیت، نشاط، شادابی، امید به آینده روشن را در ذهن متبادر می سازد و این تکاپو جلوه زیبایی را به جامعه می بخشد.
وی افزود: سرمایه گذاری برای آموزش یک سرمایه گذاری است و هزینه ای که صرف آموزش یک دانش آموز می شود سودی چند برابر را خواهد داشت، از این رو توجه عمیق تمامی مسئولان و همکاران فرهنگی را به امر مهم تعلیم و تربیت آینده سازان ایران اسلامی می طلبد.
فرماندار شهرستان کرج ادامه داد: با عنایت به نامگذاری امسال به نام؛سال«حمایت از کالای ایرانی»، لازم است روحیه تفکر اقتصادی در تمام امور جاری و حتی در زندگی شخصی به عنوان یک فرهنگ مورد توجه قرار گیرد.
وی ضمن قدردانی و ارج نهادن بر زحمات و تلاش همکاران فرهنگی و تمام دست اندرکاران و مسئولان که با همت و خلاقیت و تلاش در اجرای هر چه پربارتر پروژه مهر در سطح شهرستان کرج در تلاش اند، گفت: انتظار می رود در سال تحصیلی ۹8ـ۱۳۹7 با سر لوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری، دولت محترم و با بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی آموزش و پرورش و سایر نهادها و ادارات شهرستان کرج در خصوص بازگشایی هر چه باشکوه تر مدارس و دانشگاه ها اقدامات لازم صورت پذیرد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر