استاندار البرز با رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد.

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

استاندار البرز با رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور دیدار کرد

استاندار البرز با رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد.

استاندار البرز با رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد.
1397/7/5
12:43 1395

کرج- خبرنگار جام جم،به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز: دکترمحمدعلی نجفی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین علی اکبری ضمن تشریح شرایط استان به تبیین فرصت و تهدیدهای موجود در البرز پرداخت.
وی البرز را استانی استراتژیک در کشور معرفی کرد و نگاه بخشی به این استان را یک اشتباه بزرگ راهبردی دانست.
استاندار البرز از تحولات بزرگ استان در حوزه های عمرانی و اقتصادی در آینده نزدیک خبر داد و اعلام کرد که در بخش راهسازی البرز پروژه های بزرگی به ایستگاه بهره برداری نزدیک می شوند که این امر تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک ملی، آلودگی هوا و صرفه جویی در سوخت، خواهد داشت.
دکترنجفی نرخ بالای مهاجرپذیری و رشد روز افزون جمعیت البرز را بسترساز فرصت هایی برای استان دانست که در صورت کم توجهی به تهدید تبدیل می شوند، همچنین از افزایش جمعیت جویای کار استان بعنوان بار بزرگی از مسئولیت به دوش مدیران البرز یاد کرد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر