بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از طرح تابستانه کتابفروشی ها

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

به منظور تشویق دوستداران کتاب

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از طرح تابستانه کتابفروشی ها

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از طرح تابستانه کتابفروشی ها
1397/7/5
12:43 1395

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از طرح تابستانه کتابفروشی ها بازدید به عمل آورد.

خبرنگار جام جم البرز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز:ناصر مقدم در این بازدید اظهار داشت: کتابفروشان البرز ، قشر زحمتکش و کوشای عرصه فرهنگ هستند که علیرغم گرانی ، رکود و دست و پنجه نرم کردن با انواع و اقسام مشکلات و مسائل ، در ترویج فرهنگ کتابخوانی ، کوشایی قابل تقدیری دارند.

وی گفت: طرح تابستانه با کتاب که هر فصل و با عنوان آن فصل، از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به منظور تشویق دوستداران کتاب انجام می شود از ۱۵ تا ۲۵ درصدتخفیف ، کتابفروشان علاقمند هر استان را در این امر یاری می رساند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز که به همراه قبادی مدیر کل امور اجتماعی استانداری ، سیردانی نماینده اتحادیه کتابفروشان استان ، جعفری معاون امور فرهنگی ، رسانه ای اداره کل ارشاد، زنگنه رییس اداره فرهنگی این اداره کل ، طی بازدید از کتابفروشی شهر کتاب که در طرح تابستانه با کتاب سال شرکت و همکاری داشته اند، ضمن تشکر و قدردانی از تلاش فرهنگی آقای شیرازی ، مدیر کتابفروشی کتاب شهر ، پای درد دلهای ایشان نشستند.

مقدم ضمن قدردانی از زحمات ایشان و همکارانشان از مدیر کل اموراجتماعی استانداری ، درخواست نمود تا به مسائل و مشکلات کتابفروشی ها ، طی نشستی مشترک رسیدگی کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر