بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از طرح تابستانه کتابفروشی ها

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

به منظور تشویق دوستداران کتاب

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از طرح تابستانه کتابفروشی ها

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از طرح تابستانه کتابفروشی ها
1397/7/5
12:43 1395

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از طرح تابستانه کتابفروشی ها بازدید به عمل آورد.

خبرنگار جام جم البرز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز:ناصر مقدم در این بازدید اظهار داشت: کتابفروشان البرز ، قشر زحمتکش و کوشای عرصه فرهنگ هستند که علیرغم گرانی ، رکود و دست و پنجه نرم کردن با انواع و اقسام مشکلات و مسائل ، در ترویج فرهنگ کتابخوانی ، کوشایی قابل تقدیری دارند.

وی گفت: طرح تابستانه با کتاب که هر فصل و با عنوان آن فصل، از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به منظور تشویق دوستداران کتاب انجام می شود از ۱۵ تا ۲۵ درصدتخفیف ، کتابفروشان علاقمند هر استان را در این امر یاری می رساند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز که به همراه قبادی مدیر کل امور اجتماعی استانداری ، سیردانی نماینده اتحادیه کتابفروشان استان ، جعفری معاون امور فرهنگی ، رسانه ای اداره کل ارشاد، زنگنه رییس اداره فرهنگی این اداره کل ، طی بازدید از کتابفروشی شهر کتاب که در طرح تابستانه با کتاب سال شرکت و همکاری داشته اند، ضمن تشکر و قدردانی از تلاش فرهنگی آقای شیرازی ، مدیر کتابفروشی کتاب شهر ، پای درد دلهای ایشان نشستند.

مقدم ضمن قدردانی از زحمات ایشان و همکارانشان از مدیر کل اموراجتماعی استانداری ، درخواست نمود تا به مسائل و مشکلات کتابفروشی ها ، طی نشستی مشترک رسیدگی کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر