حضور 15 هزار بسیجی البرزی در رزمایش اقتدار عاشورایی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

باحضور رهبر معظم انقلاب

حضور 15 هزار بسیجی البرزی در رزمایش اقتدار عاشورایی

حضور 15 هزار بسیجی البرزی در رزمایش اقتدار عاشورایی
1397/7/12
12:43 1395

اقتدار و توانایی بسیجیان البرزی در مرحله سوم رزمایش اقتدار عاشورایی به نمایش گذاشته شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از خبرگزاري صداوسيما مرکز البرز: رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله(ص) باحضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و ‌با حضور بسیجیان استانهای البرز وتهران در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، ۱۵ هزار نفر از بسیجیان استان البرز در کنار بسیجیان استان تهران ، اقتدار و توانایی خود را در ورزشگاه صدهزارنفری آزادی ، به نمایش گذاشتند .

براساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع بسیجیان فرمودند: برای اقتدار جمهوری اسلامی همین بس که کشور ایران را از زیر سلطه انگلیس و آمریکا بیرون کشید.

ایشان افزودند: جان کلام من در صحبت امروز عبارت است از: اول عظمت ایران، دوم اقتدار جمهوری اسلامی و سوم شکست ناپذیری ملت ایران. این‌ها رجزخوانی نیست. این‌ها شعار محض نیست. سخن توخالی مثل بعضی از شعار‌ها و حرف‌هایی که بعضی دیگر می‌زنند، نیست. این‌ها واقعیاتی است که دشمنان ملت ایران آرزو می‌کنند که ما این‌ها را ندانیم یا از آن‌ها غفلت کنیم و گمان دیگری در مورد خودمان و کشورمان ببریم، ولی واضح‌تر از این است که کسی بتواند آن‌ها را انکار بکند

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر