قدردانی از بازاریان نمونه کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

مزد اصناف با انصاف

قدردانی از بازاریان نمونه کرج

قدردانی از بازاریان نمونه کرج
1397/7/12
12:43 1395

رئیس اتاق اصناف استان البرز: معیار انتخاب اصنافی که از آنها تجلیل شد انصاف، اخلاق و رضایت مشتریان بود.

 

به گزارش جام جم البرز و به نقل از   از خبرگزاری صدا و سیمامرکز البرز: کریمی در حاشیه تجلیل از بازاریان نمونه کرج با اشاره به این که در بازار پر نوسان امروز که قیمت ها بالا رفته است گفت: در همین بازار گران هم هستند کاسبانی که رعایت انصاف را دارند.

وی افزود: امروز و با حضور نمایندگانی از اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و اماکن در سطح شهر اصناف مختلف مانند رستوران ها، لوازم خانگی، کیف و کفش فروشی، اغذیه فروشی، مواد پروتئینی و لوازم تحریر تجلیل شدند.

کریمی معیار انتخاب این اصناف را انصاف، اخلاق و رضایت مشتریان خواند و در پایان گفت: این طرح در روز های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر