آمارگیری روستایی برای برنامه ریزی های بهتر

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

رییس کل بنیاد مسکن شهرستان کرج- فردیس و اشتهارد

آمارگیری روستایی برای برنامه ریزی های بهتر

آمارگیری روستایی برای برنامه ریزی های بهتر
1397/7/14
12:43 1395

کرج- خبرنگار جام جم: مهندس حمید مردی رییس کل بنیاد مسکن شهرستان کرج- فردیس و اشتهارد اظهار داشت: بنباد مسکن شهرستان کرج فردیس و اشتهارد در راستای افزایش هر چه بیشتر شاخصهای توسعه روستاهای این شهرستان ها اقدام به انجام پروژهایی از قبیل تهیه و اجرای طرح هادی و بهسازی مسکن روستایی و صدور اسناد روستایی و همچنین برگزاری جلساتی در روستاها جهت افزایش آگاهی مردم از خطرات بلایای طبیعی اعم از سیل و زلزله نموده است و اهم فعالیت های بنیاد مسکن در سال گذشته به اختصار شامل موارد ذیل می شود:

1-اجرای طرح های روستایی در 21 روستا

2-صدور حدود 800 برگ سند روستایی

3-واگذاری حدود 100 قطعه زمین روستایی

4-نظارت بر اجرای مسکن روستایی که در این راستا تسهیلات کم بهره کمک هزینه بهسازی مسکن روستایی به تعداد 240 فقره در اختیار روستائیان قرار گرفته است

برنامه ریزی هر چه بهتر خدمات رسانی نیازمند در اختیار داشتن اطلاعات کافی است لذا هر 5 سال یکبار بنیاد مسکن با همکاری مرکز آمار ایران اقدام به آمار گیری از مساکن روستایی می نماید که این که این طرح در سال جاری از 21 مهر لغایت 21 آبان در قالب 32 روستایی نمونه در سطح شهرستان کرج، فردیس ، اشتهارد انجام خواهد گردید.بدیهی است اهتمام روستائیان در این طرح ملی سبب برنامه ریزی های دقیقتر آن را فراهم می آورد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر