سیدنصرالدین میرعرب شاهی خبرنگار فرهنگی و اجتماعی جام جم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

روز جهانی استاندارد

سیدنصرالدین میرعرب شاهی خبرنگار فرهنگی و اجتماعی جام جم

سیدنصرالدین میرعرب شاهی

سیدنصرالدین میرعرب شاهی خبرنگار فرهنگی و اجتماعی جام جم
1397/7/14
12:43 1395

22مهرماه را روز جهانی استاندارد نامیده اند.مردم با واژه استاندارد آشنایی کافی دارند و در گفتگوهای روزانه از این واژه بطور مکرر استفاده می کنند، وبرای رعایت اصول و قوانین استاندارد درهر کشوری سازمانی با همین نام مشغول هدایت،مدیریت و نظارت بر وظایف و مسئولیتهای ویژه خود هستند.اما درکشور ما باوجود سازمان ملی استاندارد متاسفانه در عالم شعار پردازی ید طولایی دارند اما درعمل فاقد نفوذ کافی جهت انجام وظایف خود که اصولا باید در جهت منافع و مصالح و تضمین سلامت مردم باشدهستند. شما به عنوان مثال تصور کنید که خودروهای تولیدی در خودروساز بزرگ کشورمان بنام های ایران خودرو و سایپا که با وجود دارا بودن درآمد های فروان و سرشار از لحاظ ایمنی وکیفیت در سطح نازل بودن درآمدهای فروان و سرشار از لحاظ ایمنی و کیفیت در سطح نازل بوده و علیرغم سپری شده سال های طولانی متاسفانه هنوز فکری به حال آن نکرده اند و درنتیجه مردم از این بابت و بویژه از نظر جانی و مالی دچارخسارت های هنگفتی هستند و دریغ از یک تحول اساسی در زمینه استاندارد خودرو واقعا چرا؟!!!روز استاندارد را در پایان تبریک و شادباش می گوییم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر