امنیت جمهوری اسلامی ایران در دنیا زبانزد است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

فرمانده انتظامی البرز

امنیت جمهوری اسلامی ایران در دنیا زبانزد است

امنیت جمهوری اسلامی ایران در دنیا زبانزد است
1397/7/14
12:43 1395

کرج- خبرنگار جام چم، به نقل از ایرنا: فرمانده انتظامی استان البرز گفت: امروز امنیت و پیشرفت های مختلف جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه این امنیت در دنیا زبانزد است.

سردار عباسعلی محمدیان در سخنان پیش از خطبه این هفته نماز جمعه کرج با اشاره به اینکه اگر امنیت نباشد احساس آرامش نیز وجود ندارد، اظهار داشت: امنیت امروز ایران اسلامی حاصل اقدامات نیروهای انتظامی و نظامی است .
وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه مردم و نیروهای مسلح خود توانسته اقتدار خود را به دنیا ثابت کند.
محمدیان اضافه کرد: امروز آمریکا، اسرائیل و منافقان به پشتوانه پول های اعراب منطقه به صورت علنی مثلث شوم علیه ایران اسلامی تشکیل داده اند.
فرمانده انتظامی البرز گفت: دشمنان امروز به صورت علنی به میدان آمده و برای براندازی نظام اسلامی برنامه ریزی می کنند.
وی بیان داشت: در چنین شرایطی می بایست مرزهایمان را بیشتر مراقبت کنیم که البته تاکنون نقش نیروی انتظامی، ارتش ، بسیج و سپاه در تامین امنیت کشور بی بدیل بوده است.
سردار محمدیان افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در کنار یکدیگر متحد و مستحکم در مقابل دشمنان ایستاده اند.
وی ادامه داد: برخی از کشورها همسایه مردم هنگامی که از خانه خارج می شوند دیگر امیدی به برگشت ندارند، اما در کشور ما سال به سال امید به زندگی افزایش می یابد که یکی از دلایل افزایش امید به زندگی همین نعمت امنیت است .
فرمانده انتظامی البرز در بخش دیگری از سخنان خود به هفته نیروی انتظامی با شعار پلیس مقتدر و امین اشاره و خاطر نشان کرد: اقتدار در برخورد با مجرمان و خدمت صادقانه به مردم موجب محبوبیت امروز نیروی انتظامی
در بین مردم شده است.
وی افزود: در اغتشاشات دی ماه سال گذشته و مرداد امسال شاهد بودیم که نیروی انتظامی با تمام اقتداری که داشت اما سعی می کرد که با سعه صدر برخورد کند.
محمدیان افزود: نیروی انتظامی تمام تلاش خود را به ارتقای امنیت و آرامش مردم معطوف داشته است .

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر