رسانه‌ها تأثیر قدرتمندی بر رفتار و هنجارهای اجتماعی دارد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز

رسانه‌ها تأثیر قدرتمندی بر رفتار و هنجارهای اجتماعی دارد

رسانه‌ها تأثیر قدرتمندی بر رفتار و هنجارهای اجتماعی دارد
1397/7/16
12:43 1395

آیت‌الله حسینی همدانی ضمن تأکید بر اهمیت رسانه در عصر حاضر و انجام برنامه‌ریزی برای مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای دشمن خاطرنشان ساخت: رسانه‌ها قدرت جریان سازی، مطالبه گری و فرهنگ‌سازی رادارند.

 

کرج- جام جم البرز  و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج: در روزهای گذشته جمعی از مدیران مسئول خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های استان البرز با حضور در دفتر آیت‌الله حسینی همدانی با ایشان دیدار و گفتگو کرده و به بیان مسائل، انتقادات و ارائه پیشنهاد‌ها خود در حوزه رسانه پرداختند.

در این دیدار آیت‌الله حسینی همدانی ضمن گرامی داشت تقارن این جلسه با ایام اسارت خبرنگار واقعه کربلا، حضرت زینب کبرا (س) بیان داشت: رسانه‌ رسای حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) باعث حفظ دین شد.

وی در ادامه افزود: رسانه‌ها قدرت جریان سازی، مطالبه گری و فرهنگ‌سازی رادارند، اما متأسفانه نقش رسانه‌های استان در این خصوص کم‌رنگ هست.

امام‌جمعه کرج با اشاره به درخواست از مسئولین استان در خصوص ارائه گزارش عملکرد اقتصادی، تصریح کرد: اصحاب رسانه می‌توانند با برگزاری نشست‌های خبری این مطالبات را پیگیری کنند و موردبررسی قرار دهند.

آیت‌الله حسینی همدانی با اعلام حمایت از رسانه‌های استان در خصوص پیگیری مطالبات مردم گفت: رسانه‌ها مطالبات به‌حق مردم را پیگیری کنند و در مقابل تهدیدات محکم بایستند.

وی ضمن تأکید بر اهمیت رسانه در عصر حاضر و انجام برنامه‌ریزی برای مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای دشمن خاطرنشان ساخت: رسانه‌ها توانایی قدرتمند سازی یک پیام رادارند و می‌توانند جریان ساز باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز بابیان این که قریب به ۹۰۰ هزار نفر از جمعیت استان حاشیه‌نشین هستند، عنوان کرد: رسانه ابزار قدرتمندی است که می‌توان به‌وسیله آن فرهنگ‌سازی کرد.

آیت‌الله حسینی همدانی در پایان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این‌گونه نشست‌ها اظهار داشت: باید با ادامه و تداوم این جلسات مشکلات و آسیب‌های رسانه شناسایی و اقدامی برای مرتفع شدن آن انجام شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر