جشنواره قصه زندگی من در البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

قصه گویان نوجوان

جشنواره قصه زندگی من در البرز

جشنواره قصه زندگی من در البرز
1397/7/16
12:43 1395

نوجوانان البرزی در جشنواره قصه زندگی من، قصه‌هایی با موضوع آموزه‌های اخلاقی و تربیتی روایت کردند.

کرج- خبرنگار جام جم البرز و به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز البرز، بیست و یکمین جشنواره قصه گویی در بخش نوجوانان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر پا شد.
گرمسیری مسئول برپایی این دوره از مسابقات در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما گفت: بیست و یکیمن جشنواره قصه گویی با موضوع قصه زندگی من در سه بخش عمومی، تخصصی و علمی بر گزار می‌شود که این جشنواره مربوط به مسابقات
نوجوانان در بخش تخصصی است.
گرمسیری در ادامه افزود:قصه‌های انتخاب شده با موضوع آموز‌های اخلاقی و تربیتی است که ۲۱نوجوان دختر و پسربا انتخاب قصه‌های با این مضامین از متون قدیمی با هم رقابت می‌کنند.
مسئول برگزاری این جشنواره با بیان اینکه ۳نفر از برترین قصه گو‌ها به مسا بقات کشوری در آذر راه می‌یابند گفت: توانایی و مهارت در قصه گویی، برخوردار بودن قصه از پیام آموزنده، احاطه و اشراف بر قصه از مهمترین معیار‌های برترین قصه گوست.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر