ساخت اردوگاه شهدای البرز در فکه برای راهیان نور

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

در سفر استاندار البرز به کربلای ایران اعلام شد

ساخت اردوگاه شهدای البرز در فکه برای راهیان نور

ساخت اردوگاه شهدای البرز در فکه برای راهیان نور
1397/8/5
12:43 1395

اردوگاه شهدای البرز در جنوب کشور برای پذیرایی از اردو‌های راهیان نور به زودی تکمیل می‌شود.

کرج- خبرنگار جام جم به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز البرز: استاندار البرز در بازدید از اردوگاه شهدای البرز در منطقه عملیاتی فکه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این اردوگاه محلی برای اسکان اردوهای راهیان نور پیش بینی شده است، گفت: مسافران مناطق عملیاتی می توانند در این محل اسکان پیدا کنند.

محمدعلی نجفی افزود: اردوهای راهیان نور یک حرکت بزرگ فرهنگی در راستای تداوم سیره و آرمان های شهدا محسوب می شود که در این مسیر ارزش های اصیل انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت حفظ می شود.

وی اضافه کرد: اردوهای راهیان نور یک حرکت بزرگ فرهنگی در راستای تداوم سیره و آرمان های شهدا است که در این مسیر ارزش های اصیل انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت حفظ می شود.

دکتر نجفی با اشاره به بیانات و تاکیدات معمار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری در جهت حفظ و حراست آرمان های شهدا، گفت: این باور معنوی نیازمند یک حضور فرهنگی است که با برپایی اردوهای راهیان نور بخشی از این اقدام برای جوانان و نوجوانان محسوب می شود.

وی افزود: حضور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس حرکت اصیلی در جهت ایجاد یک نگاه مستند و دائم برای تبیین و تشریح ارزش ها است.

استاندار البرز اضافه کرد: ایجاد اردوگاه شهدای البرز در مناطق عملیاتی جنوب کشور محلی برای اسکان راهیان یک سفر معنوی در نظر گرفته شده که با پیگیری مجموعه استان و اقدام سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) و شهرداری کرج در حال تکمیل است.

وی به استقبال دانش آموزان از اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: این اردوگاه ظرفیت پذیرایی از حدود 700نفر را دارد و اکنون 3 بخش از آن آماده شده و باقی نیز با حمایت خیرین و سایر مسئولان ذیربط در اسرع وقت تکمیل می شود.

دکترنجفی افزود: تداوم فرهنگ ایثار و شهادت با ایجاد بسترهای لازم، ارائه آموزش و تبیین و تشریح آنچه که با گذشت 4 دهه از انقلاب اسلامی گذشت، محقق می شود.

وی با بیان اینکه روز گذشته با حضور در قرارگاه مرزی چذابه در جمع زوار قرار گرفتیم، گفت: حضور در مراسم اربعین اباعبدالله الحسین (ع) صحنه های بسیار زیبایی خلق کرده که روز گذشته توفیق بهره برداری از این فضای معنوی را با زائران داشتیم.

سهمیه اعزام دانش آموزان البرزی به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور 5هزار دانش آموز دختر و پسر است که این اردوها پس از پایان مراسم معنوی اربعین آغاز می شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر