آغاز ثبت نام نیرو‌های مولد کار در سامانه امتنان

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

با هدف شناسایی نخبگان جامعه کار؛

آغاز ثبت نام نیرو‌های مولد کار در سامانه امتنان

آغاز ثبت نام نیرو‌های مولد کار در سامانه امتنان
1397/8/7
12:43 1395

ثبت نام کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های نمونه البرز در جشنواره امتنان آغاز شد.

کرج- خبرنگار جام جم :  فرآیند ثبت نام از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه سال97 در سی‌امین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان البرزآغاز شد .

مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعي استان البرز با اشاره به آغاز ثبت نام کارگران وگروه‌هاي كار و واحدهاي نمونه در سی‌امین جشنواره امتنان گفت: با توجه به ماده 195قانون کار، جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌هاي كار و واحدهای نمونه هر ساله با هدف شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع، مبتکر و همچنین اشاعه فرهنگ کار و تلاش در جامعه در سه بخش خدمات، صنعت و کشاورزی و در دو سطح ملی و استانی برگزار می‌شود.

خلیلی افزود:‌ متقاضیان شرکت در این جشنواره می‌توانند از 5 آبان ماه لغایت 5 آذر ماه 1397 با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مديركل تعاون،كار و رفاه اجتماعي استان با اشاره به اینکه این اداره کل همگام با سراسر کشور اقدام به شناسایی و معرفی کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان البرز مي‌نمايد گفت: تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام کارگران و گروه کار نمونه خود در سامانه امتنان اقدام کنند.

خليلي ضمن بیان شاخص‌های معرفی و ارزیابی کارگر، گروه و واحدهای نمونه،گفت: ارائه شیوه‌های نوین در کار، اختراع، ابتکار(ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید) و یا راه اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فن آوری، خدمات تولید محصول در جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش راندمان تولید و صرفه جویی ارزی و ریالی، افزایش بهره وری و کیفیت نسبت به نمونه‌های داخلی و خارجی، افزایش رفاه یا رضایت مشتری و کاهش هزینه‌های مشتری پس از ارائه خدمات، افزایش میزان تولید در زمان مشخص و صرفه جویی در نهاد های تولید نسبت به سال‌های گذشته از معیارهاي انتخاب سی‌امین جشنواره امتنان است.

وي با بیان این که منتخبان استانی پس از داوری و مشخص شدن به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رقابت در سطح ملی معرفی می‌شوند، افزود: لازم است متقاضیان به کلیه سوالات مندرج در پرسشنامه با نهایت دقت پاسخ داده و مستندات مورد نظر را در سامانه پیوست کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.