روحانی مبارز مدافع حرم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

شهید علی تمام زاده

روحانی مبارز مدافع حرم

روحانی مبارز مدافع حرم
1397/8/7
12:43 1395

کرج- خبرنگار جام جم: شهید علی تمام زاده متولد ۱۳۵۵ و در کرج به دنیا آمد، دوران ابتدایی و متوسطه را در شهر محل تولد گذراند و در تمام دوران نوجوانی و جوانی هیچ گاه از کار فرهنگی و زندگی بسیجی وار غافل نشد و همیشه در عرصه فرهنگ و سازندگی حضوری فعال داشت. شهید تمام زاده پس از اخذ مدرک دیپلم برای دامه تحصیل در «حوزه ایروانی» واقع در چهارراه مولوی تهران ثبت نام کرد و سپس برای گذراندن مدارج بالاتر «حوزه علیمیه کرج» را انتخاب نمود.

 

علی تمام زاده علاوه بر تحصیل علوم حوزوی همواره دستی بر قلم داشت و چند نشریه علاوه بر دو وبلاگ از این شهید بزرگوار به جامانده است که وبلاگ « مدافعون » به نویسندگی شهید تمام زاده کماکان در دسترس است و اولین نشریه وی نیز درباره شهید مدافع حرم، علیرضا توسلی با نام جهادی ابوحامد به چاپ رسید.

 

اعزام به سوریه برای شهید تمام زاده که یک روحانی بود و سوابق نظامی نداشت کار آسان و در دسترسی نبود و به همین جهت تصمیم گرفت با هویت ساختگی و در قالب تیپ فاطمیون راهی شام شود. اولین اعزام این شهید بزرگوار و آشنایی تیپ فاطمیون با ایشان به گونه ای بود که برای دومین اعزام تمام کارها و مقدمات اعزام به کمک ابوحامد فرمانده تیپ فاطمیون انجام شد.

روحانی شهید حجه الاسلام علی تمام زاده با نام جهادی ابوهادی در جبهه سوریه حاضر شد و در میان دوستان و همرزمان به نام شیخ شناخته میشد، حضور شیخ ابوهادی در خط مقدم نبرد برای همه نیروهای مقاومت نوعی دلگرمی بود و به قول شهید مرتضی عطایی گاها تاثیر روحیه بخش حضور روحانیون، بیشتر از حضور فرماندهان در خط مقدم جنگ بود.

 

علی تمام زاده در دومین اعزام خود به سوریه و در ۱۶ آبان سال ۱۳۹۴، در جریان عملیاتی در محدوده روستای قراصی از روستاهای جنوب غرب حلب و در میان آتش سنگین تکفیری ها مشغول عقب کشیدن همرزمان مجروح خود بود که در اثر اثابت گلوله مستقیم دشمن به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر