دو مقام اول و دو مقام دوم، سهم واحد کرج از مسابقات سراسری قرآن و عترت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

در پایان مراسم اختتامیه مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی

دو مقام اول و دو مقام دوم، سهم واحد کرج از مسابقات سراسری قرآن و عترت

دو مقام اول و دو مقام دوم، سهم واحد کرج از مسابقات سراسری قرآن و عترت
1397/8/9
12:43 1395

کرج- خبرنگار جام جم: به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، مراسم اختتامیه مرحله کشوری بیست و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه استادان و دانشجویان، با حضور ۴۰۰ نفر از حافظان و قاریان برتر قرآن کریم به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار شد.

در این مراسم نقرات برتر مسابقات سراسری قرآن وعترت کشور در دو بخش اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

استان البرز نیز با یک مقام اول در رشته ترتیل استادان خواهر، یک مقام اول در رشته ترتیل دانشجویان، یک مقام دوم در رشته حفظ کل قرآن کریم دانشجویان و یک مقام دوم در رشته ترتیل استادان برادر این مسابقات را به پایان برد.

در رشته قرائت به روش ترتیل استادان خواهر مریم سمائی از استان البرز رتبه اول را کسب کرد و استان های تهران اردبیل به ترتیب رتبه دوم و سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

 در بخش قرائت به روش ترتیل دانشجویان دختر نیز مریم فتحی‌زاده از استان البرز رتبه اول را از آن خود کرد و استان‌های اردبیل و فارس به ترتیب دوم و سوم شدند.

   در رشته حفظ کل قرآن کریم ویژه دانشجویان خواهر نیز مائده جعفری از استان البرز رتبه دوم مسابقات شد و استان های اصفهان و تهران اول و سوم شدند.

همچنین جواد ملازاده از استان البرز در بخش قرائت به روش ترتیل استادان برادر مقام دوم مسابقات را کسب کرد و استان های فارس و آذربایجان‌غربی موفق به کسب رتبه های اول سوم در این دوره از مسابقات شدند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر