معرفی البرز به عنوان قطب صنعتی کشور

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

هم اندیشی برای انعکاس توانمندی های صنعتی البرز؛

معرفی البرز به عنوان قطب صنعتی کشور

معرفی البرز به عنوان قطب صنعتی کشور
1397/8/9
12:43 1395

مدیرکل صداوسیما مرکز البرز: مرکز البرز از تمام ظرفیت های خود برای انعکاس توانمندی های استان دربخش صنعت بهره می گیرد.

کرج- خبرنگار جام جم: نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان به منظور افزایش همکاری ها درتوسعه اقتصادی استان از طریق انعکاس در شبکه البرز برگزار شد.
ظرفیت سنجی، شناسایی واحدهای فعال و تولید برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی و نشان دادن ظرفیت های صنعتی البرز در شبکه استانی از مهمترین موضوعات این نشست صمیمانه بود.
بررسی ظرفیت های مختلف برگزاری نمایشگاه توانمندی های تولیدی، صادراتی و فرصت های سرمایه گذاری صنایع کوچک و متوسط که از ۲۶ تا ۲۹ آبان ماه در کرج برگزار می شود و نحوه پخش آن از شبکه استانی نیز دراین جلسه پیگیری شد.
در این نمایشگاه ۱۲۰ واحد صادر کننده و چندین شرکت خارجی در حوزه های نساجی و پوشاک، مصالح ساختمانی، لوازم خانگی، آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی، دارویی، الکترونیک، پلاستیک و شوینده در مجموعه نمایشگاه گلشهر حضورخواهند داشت.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز هم با اشاره به اولویت رسانه ملی در استان گفت:با توجه به این که البرز دربخش صنعت، کشاورزی و علم و فناوری از قطب های کشور است برنامه ریزی های مشخصی نیز برای معرفی توانمندی های استان در شبکه استانی شده است.
رامک افزود: بحث امیدآفرینی در جامعه و رسیدگی به دغدغه های صنعتگران نیز ، اولویت ما در برنامه سازی ست.
وی در پایان گفت: بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز البرز مانند رادیو، سیما و خبر برای انعکاس این نمایشگاه مهم در کنار صنعت استان خواهند بود

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.