معرفی البرز به عنوان قطب صنعتی کشور

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

هم اندیشی برای انعکاس توانمندی های صنعتی البرز؛

معرفی البرز به عنوان قطب صنعتی کشور

معرفی البرز به عنوان قطب صنعتی کشور
1397/8/9
12:43 1395

مدیرکل صداوسیما مرکز البرز: مرکز البرز از تمام ظرفیت های خود برای انعکاس توانمندی های استان دربخش صنعت بهره می گیرد.

کرج- خبرنگار جام جم: نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان به منظور افزایش همکاری ها درتوسعه اقتصادی استان از طریق انعکاس در شبکه البرز برگزار شد.
ظرفیت سنجی، شناسایی واحدهای فعال و تولید برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی و نشان دادن ظرفیت های صنعتی البرز در شبکه استانی از مهمترین موضوعات این نشست صمیمانه بود.
بررسی ظرفیت های مختلف برگزاری نمایشگاه توانمندی های تولیدی، صادراتی و فرصت های سرمایه گذاری صنایع کوچک و متوسط که از ۲۶ تا ۲۹ آبان ماه در کرج برگزار می شود و نحوه پخش آن از شبکه استانی نیز دراین جلسه پیگیری شد.
در این نمایشگاه ۱۲۰ واحد صادر کننده و چندین شرکت خارجی در حوزه های نساجی و پوشاک، مصالح ساختمانی، لوازم خانگی، آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی، دارویی، الکترونیک، پلاستیک و شوینده در مجموعه نمایشگاه گلشهر حضورخواهند داشت.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز هم با اشاره به اولویت رسانه ملی در استان گفت:با توجه به این که البرز دربخش صنعت، کشاورزی و علم و فناوری از قطب های کشور است برنامه ریزی های مشخصی نیز برای معرفی توانمندی های استان در شبکه استانی شده است.
رامک افزود: بحث امیدآفرینی در جامعه و رسیدگی به دغدغه های صنعتگران نیز ، اولویت ما در برنامه سازی ست.
وی در پایان گفت: بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز البرز مانند رادیو، سیما و خبر برای انعکاس این نمایشگاه مهم در کنار صنعت استان خواهند بود

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر