مدرسه خوب، مدرسه ای است که کتابخوان بیشتری داشته باشد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز

مدرسه خوب، مدرسه ای است که کتابخوان بیشتری داشته باشد

مدرسه خوب، مدرسه ای است که کتابخوان بیشتری داشته باشد
1397/8/9
12:43 1395

به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، هراتی با مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز دیدار و گفت و گو کرد.

کرج- خبرنگار جام جم : به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز به همراه هیئت همراه با حضور در اداره کل آموزش و پرورش، با سالار قاسمی، مدیرکل آموزش وپرورش استان البرز دیدار و گفت و گو کرد.

هراتی ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان البرز، با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی گفت: آموزش و پرورش بهترین سازمان و ارگانی است که می تواند با فرهنگ سازی در تمام زمینه ها، آینده یک جامعه را رقم بزند. برای پیشگیری از بسیاری از مشکلات با از دوران کودکی و نوجوانی شروع کرد و فرهنگ سازی در این مقطع سنی، برای کاهش آسیب ها، بسیار راهگشاست.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به رسالت مشابه کتابخانه ها و مدارس در پرورش نسلی سودمند برای جامعه، اظهار داشت: همکاری کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش در قالب تفاهم نامه های همکاری برای ترویج فرهنگ کتابخوانی بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل آموزش و پروش استان البرز، ضمن تشکر از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی گفت: آموزش و پرورش با تمام توان خود برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، در راستای تعلیم و پرورش شهروندان و تربیت آینده سازان کشورمان، آماده همکاری با کتابخانه های عمومی است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر