مدرسه خوب، مدرسه ای است که کتابخوان بیشتری داشته باشد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز

مدرسه خوب، مدرسه ای است که کتابخوان بیشتری داشته باشد

مدرسه خوب، مدرسه ای است که کتابخوان بیشتری داشته باشد
1397/8/9
12:43 1395

به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، هراتی با مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز دیدار و گفت و گو کرد.

کرج- خبرنگار جام جم : به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز به همراه هیئت همراه با حضور در اداره کل آموزش و پرورش، با سالار قاسمی، مدیرکل آموزش وپرورش استان البرز دیدار و گفت و گو کرد.

هراتی ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان البرز، با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی گفت: آموزش و پرورش بهترین سازمان و ارگانی است که می تواند با فرهنگ سازی در تمام زمینه ها، آینده یک جامعه را رقم بزند. برای پیشگیری از بسیاری از مشکلات با از دوران کودکی و نوجوانی شروع کرد و فرهنگ سازی در این مقطع سنی، برای کاهش آسیب ها، بسیار راهگشاست.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به رسالت مشابه کتابخانه ها و مدارس در پرورش نسلی سودمند برای جامعه، اظهار داشت: همکاری کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش در قالب تفاهم نامه های همکاری برای ترویج فرهنگ کتابخوانی بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل آموزش و پروش استان البرز، ضمن تشکر از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی گفت: آموزش و پرورش با تمام توان خود برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، در راستای تعلیم و پرورش شهروندان و تربیت آینده سازان کشورمان، آماده همکاری با کتابخانه های عمومی است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.