ناوگان حمل و نقل عمومی بهبود می یابد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

شهردار کرج عنوان کرد

ناوگان حمل و نقل عمومی بهبود می یابد

ناوگان حمل و نقل عمومی بهبود می یابد
1397/8/10
12:43 1395

شهردار کرج در جلسه شورای معاونین از اصلاح بودجه شهرداری و ارائه آن به شورای اسلامی خبر داد.


علی اصغر کمالی زاده در این جلسه با اشاره به آن که این اصلاحیه برای نخستین بار انجام می شود، افزود: ظرف چند روز آینده اصلاح بودجه شهرداری به شورای شهر ارایه می شود.


تخصیص اوراق مشارکت برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی
وی در بخش دیگری به درخواست تخصیص اوراق مشارکت برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی اشاره کرد و گفت: این اوراق جدای از درخواست ما برای تخصیص اوراق مشارکت برای پروژه قطار شهری است.

شهردار کرج با اشاره به نوسانات ارزی، تعیین و تکلیف پروژه و قردادهای نیمه تمام را ضروری دانست.


پروژه بزرگراه شمالی و قطار شهری اولویت اقدامات عمرانی
کمالی زاده با تاکید بر اتمام پروژه های نیمه تمام گفت: مادامی که پروژه های نیمه تمام به بهره برداری نرسد پروژه جدیدی کلنگ زنی نخواهد شد.

به گفته شهردار کرج؛ به سرانجام رسیدن دو پروژه بزرگراه شمالی و قطارشهری کرج اولویت برنامه های عمرانی شهرداری کرج خواهد بود.


کسب رضایت شهروندان با ارایه خدمات مطلوب
شهردار کرج در این خصوص گفت: برای جلب رضایت و اعتماد شهروندان باید به سمت ارایه خدمات مطلوب حرکت کنیم.

کمالی زاده با اشاره به برگزاری جلسه روز گذشته توسعه خدمات شهری، ادامه داد: با توجه به آغاز فصل بارش و کاهش دما ضروری است خدمات شهری از هماهنگی و آمادگی لازم برخوردار باشد.

شهردار کرج از تلاش مجموعه مدیریت شهری برای بهبود وضعیت آسفالت معابر شهر خبر داد و اظهار کرد: با توجه به خرید قیر، آمادگی اجرای عملیات روکش آسفالت وجود دارد، ضمن آن که با برنامه ریزی های صورت گرفته معابر پرتردد مثل شهید بهشتی، ماهان و گذر شرقی مهرشهر اولویت اجرای عملیات روکش آسفالت خواهند بود.


بانک جامع املاک شهرداری ایجاد شود
کمالی زاده صیانت از املاک شهرداری را ضروری دانست و تاکید کرد: هر چه سریع تر بانک جامع املاک رونمایی و در اختیار مراجع ذی ربط قرار بگیرد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر