پنجمین سالانه گرافیک البرز فراخوان شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

حوزه هنری اعلام کرد

پنجمین سالانه گرافیک البرز فراخوان شد

پنجمین سالانه گرافیک البرز فراخوان شد
1397/8/10
12:43 1395

پنجمین سالانه گرافیک البرز، با هدف مرور بر آثار تولید شده طراحان گرافیک البرزی طی سال 96 توسط خانه گرافیک حوزه هنری البرز برگزار می‌شود.

 

کرج- خبرنگار جام جم: به گزارش روابط عمومی حوزه هنری البرز؛ محمد مهرابی مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: پنجمین فراخوان سالانه گرافیک البرز در سه شاخه نشانه، طراحی جلد، پوستر و اینفوگرافیک توسط خانه گرافیک حوزه هنری البرز اعلام شد.

 

مهرابی افزود: مهلت ارسال آثار در پنجمین سالانه گرافیک البرز که تا 30 آبان ماه 1397 اعلام شده و نمایشگاه آثار منتخب آن آذر ماه برگزار می‌شود در شاخه‌های نشانه و طراحی جلد شامل: کتاب، نشریات و آلبوم موسیقی و پوستر و اینفوگرافیک فراخوان خود را اعلام کرده و از همه طراحان و گرافیست‌های البرزی جهت شرکت در این فراخوان هنری دعوت نموده است.

 

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را مطابق با شرایط مندرج در فراخوان در قالب فایل از طریق پست الکترونیکی alborzgraphichome@yahoo.com به دبیرخانه مجازی پنجمین سالانه گرافیک البرز ارسال نمایند. همچنین متن کامل این فراخوان به همراه مقررات آن از طریق آدرس اینترنتی: www.goftograph.ir و کانال تلگرامی: t.me/ goftograph در دسترس هنرمندان گرامی قرار دارد.

 شماره تماس 34473011 داخلی 220 و 221 نیز جهت پاسخگویی به سوالات و انجام امور در اختیار شرکت کنندگان قرار دارد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.