ضرورت نصب چراغ راهنما در تقاطع میدان بلال حبشی کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

پیام های مردمی

ضرورت نصب چراغ راهنما در تقاطع میدان بلال حبشی کرج

ضرورت نصب چراغ راهنما در تقاطع میدان بلال حبشی کرج
1397/8/10
12:43 1395

ضرورت نصب چراغ راهنما در تقاطع میدان بلال حبشی کرج

در تقاطع میدان بلال حبشی کرج چراغ راهنمای فعال وجود ندارد، لذا از مسئولان شهرداری کرج درخواست می شود به منظور جلوگیری از اختلال ترافیکی نسبت به نصب و فعال کردن چراغ راهنما اقدام عاجل معمول نمایند.

انوشیروان عادل پور از کرج

شورای آرد و نان کرج اقدام کند

برخی نانوایان قیمت نان و کیفیت آن را نیز رعایت نمی کنند. بالاخره کی قرار است مسئولان شورای آرد و نان کرج به این وضع بی سروسامان عرصه نان مردم در کرج رسیدگی کنند؟!

جمعی از شهروندان کرجی

لطفا صدای ما را بشنوید

حدود 18 هزار نفر از خریداران اراضی شهرک تعاونی مسکن برق منطقه ای تهران با وجود پرداخت پول اراضی خریداری شده برای ساخت مسکن در شهر جدید هشتگرد و دارا بودن اسناد و مدارک قانونی متاسفانه زمین مربوطه به صاحبان حق تحویل نشده است. وعلاوه بر این شاکیان پرونده زمین خواری حداقل 7 سال بلاتکلیف مانده اند و مقامات قضایی استان« تهران و البرز» هنوز مبادرت به انشاء رای قضایی نکرده اند. لذا ما شاکیان این پرونده زمین خواری از مقامات و مسئولان قضایی ذیربط در خواست اکید داریم تا با صدور رای قضایی عادلانه حقوق معوقه و معطل شاکیان مذکور را احیا و اعاده نمایند.

جمعی از شاکیان پرونده زمین خواری شهر جدید هشتگرد

 

سازمان بازنشستگی استان البرز رسیدگی کند

وضع بیمه پایه و تکمیلی بازنشستگان ناکارآمد بوده و متناسب با نیازهای درمانی و رفاهی اقشار زحمت کش باز نشستگان نیست. لطفا مسئولان سازمان بازنشستگی استان البرز با رایزنی و چاره اندیشی ها لازم نسبت به تغییر و تحول در این زمینه اقدام مساعد نمایند.

سیدنصرالدین میرعربشاهی

مطالبات بیمه ای را سریع پرداخت کنید

وضع بیمه تکمیلی فرهنگیان مناسب نبوده و اسباب وقت کشی معلمان و فرهنگیان شده است. چرا باید پرونده های مطالبات پزشکی بیمه آتیه سازان کرج بدون اقدام و معطل بماند.

جمعی از فرهنگیان کرج

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر