ضرورت نصب چراغ راهنما در تقاطع میدان بلال حبشی کرج

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

پیام های مردمی

ضرورت نصب چراغ راهنما در تقاطع میدان بلال حبشی کرج

ضرورت نصب چراغ راهنما در تقاطع میدان بلال حبشی کرج
1397/8/10
12:43 1395

ضرورت نصب چراغ راهنما در تقاطع میدان بلال حبشی کرج

در تقاطع میدان بلال حبشی کرج چراغ راهنمای فعال وجود ندارد، لذا از مسئولان شهرداری کرج درخواست می شود به منظور جلوگیری از اختلال ترافیکی نسبت به نصب و فعال کردن چراغ راهنما اقدام عاجل معمول نمایند.

انوشیروان عادل پور از کرج

شورای آرد و نان کرج اقدام کند

برخی نانوایان قیمت نان و کیفیت آن را نیز رعایت نمی کنند. بالاخره کی قرار است مسئولان شورای آرد و نان کرج به این وضع بی سروسامان عرصه نان مردم در کرج رسیدگی کنند؟!

جمعی از شهروندان کرجی

لطفا صدای ما را بشنوید

حدود 18 هزار نفر از خریداران اراضی شهرک تعاونی مسکن برق منطقه ای تهران با وجود پرداخت پول اراضی خریداری شده برای ساخت مسکن در شهر جدید هشتگرد و دارا بودن اسناد و مدارک قانونی متاسفانه زمین مربوطه به صاحبان حق تحویل نشده است. وعلاوه بر این شاکیان پرونده زمین خواری حداقل 7 سال بلاتکلیف مانده اند و مقامات قضایی استان« تهران و البرز» هنوز مبادرت به انشاء رای قضایی نکرده اند. لذا ما شاکیان این پرونده زمین خواری از مقامات و مسئولان قضایی ذیربط در خواست اکید داریم تا با صدور رای قضایی عادلانه حقوق معوقه و معطل شاکیان مذکور را احیا و اعاده نمایند.

جمعی از شاکیان پرونده زمین خواری شهر جدید هشتگرد

 

سازمان بازنشستگی استان البرز رسیدگی کند

وضع بیمه پایه و تکمیلی بازنشستگان ناکارآمد بوده و متناسب با نیازهای درمانی و رفاهی اقشار زحمت کش باز نشستگان نیست. لطفا مسئولان سازمان بازنشستگی استان البرز با رایزنی و چاره اندیشی ها لازم نسبت به تغییر و تحول در این زمینه اقدام مساعد نمایند.

سیدنصرالدین میرعربشاهی

مطالبات بیمه ای را سریع پرداخت کنید

وضع بیمه تکمیلی فرهنگیان مناسب نبوده و اسباب وقت کشی معلمان و فرهنگیان شده است. چرا باید پرونده های مطالبات پزشکی بیمه آتیه سازان کرج بدون اقدام و معطل بماند.

جمعی از فرهنگیان کرج

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.