افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز شهری آثار اجتماعی بدنبال دارد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان کرج:

افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز شهری آثار اجتماعی بدنبال دارد

افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز شهری آثار اجتماعی بدنبال دارد
1397/8/26
12:43 1395

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان کرج آثار افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز شهری را دامنه دار در ابعاد اجتماعی و شهری دانست و بر ضرورت ساماندهی آن تأکید کرد.


کرج- خبرنگار جام جم: «مهندس حسین شریف کاظمی» صبح دوشنبه در جلسه پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز که با حضور جمعی از مسولان شهری در محل فرمانداری برگزار شد، امروز در کرج شاهد شهرک هایی هستیم که با شاکله ای های ناهنجار به شهر متصل شده اند.
وی افزود: بی توجهی به این شهرک ها تبعات جبران ناپذیری را به همراه دارد و بخش قابل توجهی از انرژی دستگاه های خدمت رسان را به خود معطوف کرده اند.
معاون هماهنگی امور عمرانی ادامه داد: کلانشهر کرج امروز با جمعیت بالایی به دلیل مهاجرپذیری مواجه است که این جمعیت و افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز بازتاب های مختلف شهری و اجتماعی را به دنبال دارد.
شریف کاظمی گفت: کرج حلقه اتصال بیش از 14 استان کشور است و برای ایجاد و جانمایی سرانه های خدماتی دچار مشکل هستیم بنابراین باید ساخت و ساز ها به بهترین شکل ممکن مدیریت شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر