مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

پیام های مردمی

مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند

مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند
1397/9/5
12:43 1395

مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند

ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.

حسن شیرازی از میدان هفت تیر کرج

مسئولان دادگاه هشتگرد اقدام نمایند

خریداران اراضی فاز 5 و ....شهرجدید هشتگرد حدود 3سال معطل اعلام نظر کارشناسی و رای قضایی شعبه 3 حقوقی دادگاه هشتگرد هستند و این ماجرا باید توسط مسئولان مربوطه در شرکت عمران و شهرسازی و اداره ثبت هشتگرد و نهایتا دادگاه هشتگرد هر چه سریعتر به سرگردانی حدود سه دهه بلاتکلیفی شاکیان پرونده زمین خواری هشتگرد پایان دهد.

جمعی از شاکیان پرونده زمین خواری هشتگرد

قدردانی از مسئولان ترافیکی کرج

اخیرا خیابان رسالت بازار بزرگ ملاصدرای کرج با نصب علائم ویژه راهنمایی و رانندگی یک طرفه اعلام و با حضور نظارت ماموران زحمت کش اداره راهنمایی و رانندگی کرج، شاهد عبور و مرور روان خودروها هستیم. بدینوسیله تشکر و سپاس فراوان خود را از مسئولان راهنمایی و رانندگی و ماموران حاضر در صحنه اعلام می کنیم.

جمعی از شهروندان کوی کارمندان جنوبی

مشکل معیشتی و اقتصادی مردم را واقعی تر ببینید!

دولت با پرداخت 200هزار تومان به بازنشستگان و شاغلان با عنوان فوق العاده جبرانی به اصطلاح خودش ماجرا را فیصله داده، این در حالی است که در مقابل حجم عظیم گرانی اقلام و ملزومات زندگی می توان گفت که این مبلغ دردی را دوا نخواهد کرد. لطفا مسئولان دولتی واقعی تر و حقیقی تر به موضوع زندگی و فشارهای اقتصادی مردم نگریسته و تصمیم بهتری بگیرند.

جمعی از شهروندان کرجی

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر