مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

پیام های مردمی

مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند

مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند
1397/9/5
12:43 1395

مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند

ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.

حسن شیرازی از میدان هفت تیر کرج

مسئولان دادگاه هشتگرد اقدام نمایند

خریداران اراضی فاز 5 و ....شهرجدید هشتگرد حدود 3سال معطل اعلام نظر کارشناسی و رای قضایی شعبه 3 حقوقی دادگاه هشتگرد هستند و این ماجرا باید توسط مسئولان مربوطه در شرکت عمران و شهرسازی و اداره ثبت هشتگرد و نهایتا دادگاه هشتگرد هر چه سریعتر به سرگردانی حدود سه دهه بلاتکلیفی شاکیان پرونده زمین خواری هشتگرد پایان دهد.

جمعی از شاکیان پرونده زمین خواری هشتگرد

قدردانی از مسئولان ترافیکی کرج

اخیرا خیابان رسالت بازار بزرگ ملاصدرای کرج با نصب علائم ویژه راهنمایی و رانندگی یک طرفه اعلام و با حضور نظارت ماموران زحمت کش اداره راهنمایی و رانندگی کرج، شاهد عبور و مرور روان خودروها هستیم. بدینوسیله تشکر و سپاس فراوان خود را از مسئولان راهنمایی و رانندگی و ماموران حاضر در صحنه اعلام می کنیم.

جمعی از شهروندان کوی کارمندان جنوبی

مشکل معیشتی و اقتصادی مردم را واقعی تر ببینید!

دولت با پرداخت 200هزار تومان به بازنشستگان و شاغلان با عنوان فوق العاده جبرانی به اصطلاح خودش ماجرا را فیصله داده، این در حالی است که در مقابل حجم عظیم گرانی اقلام و ملزومات زندگی می توان گفت که این مبلغ دردی را دوا نخواهد کرد. لطفا مسئولان دولتی واقعی تر و حقیقی تر به موضوع زندگی و فشارهای اقتصادی مردم نگریسته و تصمیم بهتری بگیرند.

جمعی از شهروندان کرجی

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر