مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

پیام های مردمی

مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند

مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند
1397/9/5
12:43 1395

مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند

ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.

حسن شیرازی از میدان هفت تیر کرج

مسئولان دادگاه هشتگرد اقدام نمایند

خریداران اراضی فاز 5 و ....شهرجدید هشتگرد حدود 3سال معطل اعلام نظر کارشناسی و رای قضایی شعبه 3 حقوقی دادگاه هشتگرد هستند و این ماجرا باید توسط مسئولان مربوطه در شرکت عمران و شهرسازی و اداره ثبت هشتگرد و نهایتا دادگاه هشتگرد هر چه سریعتر به سرگردانی حدود سه دهه بلاتکلیفی شاکیان پرونده زمین خواری هشتگرد پایان دهد.

جمعی از شاکیان پرونده زمین خواری هشتگرد

قدردانی از مسئولان ترافیکی کرج

اخیرا خیابان رسالت بازار بزرگ ملاصدرای کرج با نصب علائم ویژه راهنمایی و رانندگی یک طرفه اعلام و با حضور نظارت ماموران زحمت کش اداره راهنمایی و رانندگی کرج، شاهد عبور و مرور روان خودروها هستیم. بدینوسیله تشکر و سپاس فراوان خود را از مسئولان راهنمایی و رانندگی و ماموران حاضر در صحنه اعلام می کنیم.

جمعی از شهروندان کوی کارمندان جنوبی

مشکل معیشتی و اقتصادی مردم را واقعی تر ببینید!

دولت با پرداخت 200هزار تومان به بازنشستگان و شاغلان با عنوان فوق العاده جبرانی به اصطلاح خودش ماجرا را فیصله داده، این در حالی است که در مقابل حجم عظیم گرانی اقلام و ملزومات زندگی می توان گفت که این مبلغ دردی را دوا نخواهد کرد. لطفا مسئولان دولتی واقعی تر و حقیقی تر به موضوع زندگی و فشارهای اقتصادی مردم نگریسته و تصمیم بهتری بگیرند.

جمعی از شهروندان کرجی

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر