مراسم تودیع و معارفه در حزب موتلفه اسلامی استان البرز برگزار شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

با حضور محمد نبی حبیبی

مراسم تودیع و معارفه در حزب موتلفه اسلامی استان البرز برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه در حزب موتلفه اسلامی استان البرز برگزار شد
1397/9/19
12:43 1395

طی مراسمی با حضور مسئولان استانی، ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام موحد نوری، دبیر سابق حزب موتلفه اسلامی استان البرز، آقای عباسعلی اوسطی به عنوان دبیر جدید این استان منصوب شد.

خبرنگار جام جم البرز: در ابتدای این مراسم دکتر کولیوند، نماینده محترم مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: امام راحلمان راه را به همه نشان دادند. ایشان حفظ نظام را از مهم ترین امور می دانستند. باید همه در این جهت حرکت کنیم، اگر چه در بین افراد سلیقه های گوناگونی وجود دارد، اما در یک جا باید متحد شد. اتحاد ما باید حول محور حفظ و نگهداری از امانت امام باشد.

در پایان مراسم آقای محمد نبی حبیبی، دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: چه آقای موحد نوری باشد و یا نباشد، ما از زحمات چندین ساله ایشان تقدیر و تشکر می کنیم. و هم چنین از توانمندی هایی که ازآقای اوسطی سراغ داریم، آرزوی موفقیت برای ایشان را داریم.

محمد نبی حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: وقتی انقلاب پاک اسلامی به پیروزی رسید، مردم ایران وارث یک ویرانه ای بودند. در آن زمان اکثریت روستا های ایران از آب آشامیدنی لوله کشی محروم بودند. چیزی وجود نداشت، اما به برکت انقلاب اسلامی روستا های کشور صاحب آب آشامیدنی سالم، برق، گاز و تلفن شده اند.ایران نه تنها در داخل صاحب جلال و شوکت شد، بلکه این عزت در منطقه و جهان نیز رو به فزونی گذاشت. ایشان افزود: وجود احزاب قدرتمند و با برنامه در کشور، یکی از ملزومات پیشرفت و ترقی است. او تاکید کرد: در انتخابات آینده به کسانی رای داده شود که برنامه های مترقی و پیشرفته برای کشور داشته باشند، به کسی که فقط خوب صحبت می کند نباید رای داد. نامزد اداره کشور باید برنامه های جامع، کامل و قابل قبول داشته باشد.

در پایان مراسم و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا،دکتر حبیبی و هیئت همراه با حضور در منزل شهید حجت الاسلام ملک زاده( امام جمعه موقت و دبیر سابق حزب جمهوری اسلامی در کرج) حضور یافته و آرزوی پیروی و ادامه راه شهیدان را برای همه حاضرین از خداوند منان خواستار شدند. 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر