مراسم تودیع و معارفه در حزب موتلفه اسلامی استان البرز برگزار شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

با حضور محمد نبی حبیبی

مراسم تودیع و معارفه در حزب موتلفه اسلامی استان البرز برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه در حزب موتلفه اسلامی استان البرز برگزار شد
1397/9/19
12:43 1395

طی مراسمی با حضور مسئولان استانی، ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام موحد نوری، دبیر سابق حزب موتلفه اسلامی استان البرز، آقای عباسعلی اوسطی به عنوان دبیر جدید این استان منصوب شد.

خبرنگار جام جم البرز: در ابتدای این مراسم دکتر کولیوند، نماینده محترم مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: امام راحلمان راه را به همه نشان دادند. ایشان حفظ نظام را از مهم ترین امور می دانستند. باید همه در این جهت حرکت کنیم، اگر چه در بین افراد سلیقه های گوناگونی وجود دارد، اما در یک جا باید متحد شد. اتحاد ما باید حول محور حفظ و نگهداری از امانت امام باشد.

در پایان مراسم آقای محمد نبی حبیبی، دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: چه آقای موحد نوری باشد و یا نباشد، ما از زحمات چندین ساله ایشان تقدیر و تشکر می کنیم. و هم چنین از توانمندی هایی که ازآقای اوسطی سراغ داریم، آرزوی موفقیت برای ایشان را داریم.

محمد نبی حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: وقتی انقلاب پاک اسلامی به پیروزی رسید، مردم ایران وارث یک ویرانه ای بودند. در آن زمان اکثریت روستا های ایران از آب آشامیدنی لوله کشی محروم بودند. چیزی وجود نداشت، اما به برکت انقلاب اسلامی روستا های کشور صاحب آب آشامیدنی سالم، برق، گاز و تلفن شده اند.ایران نه تنها در داخل صاحب جلال و شوکت شد، بلکه این عزت در منطقه و جهان نیز رو به فزونی گذاشت. ایشان افزود: وجود احزاب قدرتمند و با برنامه در کشور، یکی از ملزومات پیشرفت و ترقی است. او تاکید کرد: در انتخابات آینده به کسانی رای داده شود که برنامه های مترقی و پیشرفته برای کشور داشته باشند، به کسی که فقط خوب صحبت می کند نباید رای داد. نامزد اداره کشور باید برنامه های جامع، کامل و قابل قبول داشته باشد.

در پایان مراسم و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا،دکتر حبیبی و هیئت همراه با حضور در منزل شهید حجت الاسلام ملک زاده( امام جمعه موقت و دبیر سابق حزب جمهوری اسلامی در کرج) حضور یافته و آرزوی پیروی و ادامه راه شهیدان را برای همه حاضرین از خداوند منان خواستار شدند. 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.