اولین گام با شهدا

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

پس از انتصاب استاندار البرز

اولین گام با شهدا

اولین گام با شهدا
1397/9/24
12:43 1395

دیدار با خانواده شهدا اولین برنامه استاندار البرز بود.

خبرنگار جام جم البرز: نماینده عالی دولت در استان البرز پس از دریافت رای اعتماد از هیات وزیران، ماموریت خود را در البرز با دیدار خانواده معظم شهدا متبرک و آغاز کرد.

شهبازی در دیدار با خانواده شهیدان غلامرضا و محمدحسین ترکیان با بیان اینکه در جنوب کشور خاک پای شهدا توتیای چشم ما بود و ما میزبان آنها در خوزستان بودیم، گفت:خدمتگزاری در البرز را با استعانت به شهدا و امام شهدا آغاز خواهیم کرد.

وی گفت: ما به عنوان نمایندگان دولت و نظام در ابتدای کار خود سوگند یاد می کنیم که پاسدار ارزش های دینی و انقلابی نظام جمهوری اسلامی باشیم.

استاندار البرز افزود: همت ویژه ای برای ایجاد بستری برای رفاه و آرامش مردم اقدام و برنامه ریزی داریم و از هیچ تلاشی در این راه فروگذار نیستیم.

شهبازی اضافه کرد: امید است دعای خیر خانواده شهدا چراغ راه خطیر و پرمسئولیت ما باشد.

غلامرضا ترکیان سال64 در منطقه مهران و محمدحسین ترکیان سال67 در شیخ صالح، به فیض رفیع شهادت نائل آمدند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر