البرز آماده میزبانی از زمستان

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

با آغاز طرح زمستانی

البرز آماده میزبانی از زمستان

البرز آماده میزبانی از زمستان
1397/9/25
12:43 1395

طرح انتظامی ترافیکی زمستان۹۷ با حضور دستگاه‌های امداد و نجات استان در فرماندهی انتظامی استان البرز آغاز شد.

خبرنگار جام جم البرز: سرهنگ رضا گودرزی فرمانده پلیس راهور استان گفت: این رزمایش از امروز به مدت سه ما ه در مسیرها و نقاط پر خطر استان اجرا می شود و در ابتدا با مانوری نمادین همه دستگاههای امداد و نجات استان از جمله راهداری، هلال احمر، اورژانس، حمل و نقل جاده ای آمادگی خود را اعلام کردند.

سردار عبلاسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز مراسم مانور و رژه دستگاه های خدماتی، امدادی و انتظامی به حضور گشت های نامحسوس پلیس راه در محور های البرز در مدت اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: این تیم ها برای مدیریت ترافیک، پیشگیری و کنترل تخلفات رانندگان فعال شده انند و در حال حاضر ۲تیم با بغل نویسی خودرو و چراغ گردان در سطح جاده ها مستقر شده که در اینده نزدیک چند تیم دیگرنیز افزوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه دراین طرح برای رفع موانع ترافیکی، امداد و نجات و کمک به مسافران برنامه ریزی ویژه ای شده است، افزود: با تعامل و همکاری دستگاه های امدادی وخدماتی دراستان البرز شاهد همکاری خوبی در بخش امدادرسانی هستیم.

وی اضافه کرد: در اجرای طرح ‌زمستانی، تیم های گشت پلیس راه به صورت شبانه روزی در جاده های البرز مستقر می شوند.

سردار محمدیان، افزایش انضباط ترافیکی، تسهیل در رفت و آمد وسایل نقلیه و روان سازی ترافیک، جلوگیری از انسداد جاده ها و ترافیک احتمالی، رسیدگی سریع به حوادث جاده ای و امدادرسانی به موقع به مسافران و در راه ماندگان را از اهداف مهم اجرای این طرح زمستانی دانست.

طرح زمستانی دستگاه های امدادی تا ۲۲اسفند سال جاری ادامه دارد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر