البرز آماده میزبانی از زمستان

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

با آغاز طرح زمستانی

البرز آماده میزبانی از زمستان

البرز آماده میزبانی از زمستان
1397/9/25
12:43 1395

طرح انتظامی ترافیکی زمستان۹۷ با حضور دستگاه‌های امداد و نجات استان در فرماندهی انتظامی استان البرز آغاز شد.

خبرنگار جام جم البرز: سرهنگ رضا گودرزی فرمانده پلیس راهور استان گفت: این رزمایش از امروز به مدت سه ما ه در مسیرها و نقاط پر خطر استان اجرا می شود و در ابتدا با مانوری نمادین همه دستگاههای امداد و نجات استان از جمله راهداری، هلال احمر، اورژانس، حمل و نقل جاده ای آمادگی خود را اعلام کردند.

سردار عبلاسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز مراسم مانور و رژه دستگاه های خدماتی، امدادی و انتظامی به حضور گشت های نامحسوس پلیس راه در محور های البرز در مدت اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: این تیم ها برای مدیریت ترافیک، پیشگیری و کنترل تخلفات رانندگان فعال شده انند و در حال حاضر ۲تیم با بغل نویسی خودرو و چراغ گردان در سطح جاده ها مستقر شده که در اینده نزدیک چند تیم دیگرنیز افزوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه دراین طرح برای رفع موانع ترافیکی، امداد و نجات و کمک به مسافران برنامه ریزی ویژه ای شده است، افزود: با تعامل و همکاری دستگاه های امدادی وخدماتی دراستان البرز شاهد همکاری خوبی در بخش امدادرسانی هستیم.

وی اضافه کرد: در اجرای طرح ‌زمستانی، تیم های گشت پلیس راه به صورت شبانه روزی در جاده های البرز مستقر می شوند.

سردار محمدیان، افزایش انضباط ترافیکی، تسهیل در رفت و آمد وسایل نقلیه و روان سازی ترافیک، جلوگیری از انسداد جاده ها و ترافیک احتمالی، رسیدگی سریع به حوادث جاده ای و امدادرسانی به موقع به مسافران و در راه ماندگان را از اهداف مهم اجرای این طرح زمستانی دانست.

طرح زمستانی دستگاه های امدادی تا ۲۲اسفند سال جاری ادامه دارد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر