البرز آماده میزبانی از زمستان

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

با آغاز طرح زمستانی

البرز آماده میزبانی از زمستان

البرز آماده میزبانی از زمستان
1397/9/25
12:43 1395

طرح انتظامی ترافیکی زمستان۹۷ با حضور دستگاه‌های امداد و نجات استان در فرماندهی انتظامی استان البرز آغاز شد.

خبرنگار جام جم البرز: سرهنگ رضا گودرزی فرمانده پلیس راهور استان گفت: این رزمایش از امروز به مدت سه ما ه در مسیرها و نقاط پر خطر استان اجرا می شود و در ابتدا با مانوری نمادین همه دستگاههای امداد و نجات استان از جمله راهداری، هلال احمر، اورژانس، حمل و نقل جاده ای آمادگی خود را اعلام کردند.

سردار عبلاسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز مراسم مانور و رژه دستگاه های خدماتی، امدادی و انتظامی به حضور گشت های نامحسوس پلیس راه در محور های البرز در مدت اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: این تیم ها برای مدیریت ترافیک، پیشگیری و کنترل تخلفات رانندگان فعال شده انند و در حال حاضر ۲تیم با بغل نویسی خودرو و چراغ گردان در سطح جاده ها مستقر شده که در اینده نزدیک چند تیم دیگرنیز افزوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه دراین طرح برای رفع موانع ترافیکی، امداد و نجات و کمک به مسافران برنامه ریزی ویژه ای شده است، افزود: با تعامل و همکاری دستگاه های امدادی وخدماتی دراستان البرز شاهد همکاری خوبی در بخش امدادرسانی هستیم.

وی اضافه کرد: در اجرای طرح ‌زمستانی، تیم های گشت پلیس راه به صورت شبانه روزی در جاده های البرز مستقر می شوند.

سردار محمدیان، افزایش انضباط ترافیکی، تسهیل در رفت و آمد وسایل نقلیه و روان سازی ترافیک، جلوگیری از انسداد جاده ها و ترافیک احتمالی، رسیدگی سریع به حوادث جاده ای و امدادرسانی به موقع به مسافران و در راه ماندگان را از اهداف مهم اجرای این طرح زمستانی دانست.

طرح زمستانی دستگاه های امدادی تا ۲۲اسفند سال جاری ادامه دارد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.