فرش قرمز البرزی‌ها جلوی سرمایه گذاران خارجی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

با هدف جذب سرمایه و رونق اقتصادی

فرش قرمز البرزی‌ها جلوی سرمایه گذاران خارجی

فرش قرمز البرزی‌ها جلوی سرمایه گذاران خارجی
1397/9/25
12:43 1395

استاندار البرز گفت: هیچ دستگاهی نباید سرمایه گذاران را معطل کرده و سد راه قانونی آنها شود.

خبرنگار جام جم البرز: شهبازی استاندار البرز در نشست شورای برنامه ریزی استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد گفت: در البرز فرصت های کم نظیری برای سرمایه گذاری وجود دارد و از این رو برای حضور فعال سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می کنیم همچنین نباید هیچ دستگاهی سرمایه گذاران را معطل کرده و سد راه قانونی آنها شود.

وی با بیان اینکه حضور موثر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در چنین جلسات مهمی جای خرسندی دارد، افزود: اکنون افتخار سربازی جمهوری اسلامی را در البرز پیدا کرده و توفیق خدمتگزاری به مردم شریف البرز را یافته ام و این امر نعمت در این برهه حساس نعمت بزرگی از سوی خداوند است.

مقام عالی دولت در استان البرز با قدردانی از تلاش های استانداری سابق، گفت: نمایندگی دولت و نظام در استانی همچون البرز، مسئولیت بزرگ و خطیری است که به بنده محول شده است.

شهبازی با اشاره به اینکه در این نشست تصمیمات مهمی اتخاذ می شود گفت: سند آمایش سرزمین در حوزه های مختلف اعم از اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و ... بسیار حائز اهمیت است از این رو این سند را مورد مطالعه و بررسی قرار دادم.

وی افزود: چندین اطلس در حوزه های مختلف در سطوح کشوری و استانی تهیه و تدوین شده که در جای خود ارزشمند بوده ولی سند آمایش سرزمین به جهت اینکه ریل گذاری مسیر توسعه استان را مشخص می کند دارای اهمیت ویژه ای است.

استاندار البرز اضافه کرد: از سازمان برنامه و بودجه استان انتظار می رود که با تسریع در تدوین برش های شهرستانی این سند، شرایط برنامه ریزی کوتاه مدت، بلند مدت و میان مدت را در تمامی نقاط استان فراهم کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر