فرش قرمز البرزی‌ها جلوی سرمایه گذاران خارجی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

با هدف جذب سرمایه و رونق اقتصادی

فرش قرمز البرزی‌ها جلوی سرمایه گذاران خارجی

فرش قرمز البرزی‌ها جلوی سرمایه گذاران خارجی
1397/9/25
12:43 1395

استاندار البرز گفت: هیچ دستگاهی نباید سرمایه گذاران را معطل کرده و سد راه قانونی آنها شود.

خبرنگار جام جم البرز: شهبازی استاندار البرز در نشست شورای برنامه ریزی استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد گفت: در البرز فرصت های کم نظیری برای سرمایه گذاری وجود دارد و از این رو برای حضور فعال سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می کنیم همچنین نباید هیچ دستگاهی سرمایه گذاران را معطل کرده و سد راه قانونی آنها شود.

وی با بیان اینکه حضور موثر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در چنین جلسات مهمی جای خرسندی دارد، افزود: اکنون افتخار سربازی جمهوری اسلامی را در البرز پیدا کرده و توفیق خدمتگزاری به مردم شریف البرز را یافته ام و این امر نعمت در این برهه حساس نعمت بزرگی از سوی خداوند است.

مقام عالی دولت در استان البرز با قدردانی از تلاش های استانداری سابق، گفت: نمایندگی دولت و نظام در استانی همچون البرز، مسئولیت بزرگ و خطیری است که به بنده محول شده است.

شهبازی با اشاره به اینکه در این نشست تصمیمات مهمی اتخاذ می شود گفت: سند آمایش سرزمین در حوزه های مختلف اعم از اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و ... بسیار حائز اهمیت است از این رو این سند را مورد مطالعه و بررسی قرار دادم.

وی افزود: چندین اطلس در حوزه های مختلف در سطوح کشوری و استانی تهیه و تدوین شده که در جای خود ارزشمند بوده ولی سند آمایش سرزمین به جهت اینکه ریل گذاری مسیر توسعه استان را مشخص می کند دارای اهمیت ویژه ای است.

استاندار البرز اضافه کرد: از سازمان برنامه و بودجه استان انتظار می رود که با تسریع در تدوین برش های شهرستانی این سند، شرایط برنامه ریزی کوتاه مدت، بلند مدت و میان مدت را در تمامی نقاط استان فراهم کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.