جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از هر سال برگزار می‌کنیم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

فرمانده سپاه البرز

جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از هر سال برگزار می‌کنیم

جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از هر سال برگزار می‌کنیم
1397/10/2
12:43 1395

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: تا کنون با کمک مردم و لطف خداوند و به کوری چشم ترامپ مقاصد شوم دشمن به ثمر ننشسته و امسال جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را با شکوه‌تر از هر سال برگزار می‌کنیم.

 

خبرنگار جام جم البرز، به نقل از تسنیم از کرج: سردار سیدیوسف مولایی در نشست روسای دانشگاه‌های استان البرز که در دانشگاه پیام نور برگزار شد، با اشاره به اینکه ما به 40 سالگی و پختگی انقلاب اسلامی به کوری چشم دشمنان نزدیک شده‌ایم و مقاصد پلید دشمنان را نقش بر آب کرده‌ایم، اظهار داشت: جنگی که دشمن با ما آغاز کرده جنگ ترکیبی است و اهداف هدفمند او با تحریم‌های هوشمند آغاز شد که خوشبختانه با اقدامات و کارهای صورت گرفته این اهداف محقق نشد.

وی با اشاره به اینکه دشمن از راه خرابکاری در همه عرصه‌ها مانند اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و روانی نیز دست به کار شده است، خاطرنشان کرد: هجمه سنگینی در حال حاضر بر روی کشور حاکم است که تا کنون با کمک مردم و لطف خداوند و به کوری چشم ترامپ مقاصد شوم دشمن به ثمر ننشسته و امسال جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی را با شکوه‌تر از هر سال برگزار می‌کنیم.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را می‌کند که دستاوردهای انقلاب اسلامی را تصاحب کند، افزود: ما در استان در حال اجرای 5 تا 6 طرح هستیم که یکی از آنها 10 نقطه محروم مانند مهدی‌آباد، خط 4 حصار ، مالک اشتر و غیره است که در آنجا قرار است فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و تربیتی انجام شود.

 

همچنین در این جلسه محمدحسن برهانی‌فر با اشاره به اینکه باید در سال چندین بار گردهمایی و تبادل فکر بین دانشگاه و بسیج برگزار شود، اظهار داشت: راهکارهای بسیار خوبی بین دانشگاه و بسیج تبادل می‌شود که این خود سبب قوت این دو نهاد است.

وی با بیان اینکه ما مخالف بحث سیاسی نیستیم، افزود: فضای بسیار خوبی در کانونها و تشکلها در حال حاضر وجود دارد و تعامل‌های بسیار خوبی بین این دو نهاد است.

رئیس دانشگاه آزاد کرج ادامه داد: در دانشگاه، بسیج همیشه پای کار حضور دارد و خود به صورت خودجوش امنیت و فضای دانشگاه را آرام می‌کند و در شرایط حساس در میدان حاضر است.

وی با بیان اینکه با بودجه‌های کمی که در اختیار داریم نباید بگذاریم مراسمی مانند راهپیمایی اربعین، راهیان نور و اردوهای جهادی روی زمین بمانند و باید این مراسم را هر چه بیشتر رونق دهیم، گفت: ما تاجایی که بتوانیم از بسیج و سپاه قدردانی می‌کنیم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر