جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از هر سال برگزار می‌کنیم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

فرمانده سپاه البرز

جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از هر سال برگزار می‌کنیم

جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از هر سال برگزار می‌کنیم
1397/10/2
12:43 1395

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: تا کنون با کمک مردم و لطف خداوند و به کوری چشم ترامپ مقاصد شوم دشمن به ثمر ننشسته و امسال جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را با شکوه‌تر از هر سال برگزار می‌کنیم.

 

خبرنگار جام جم البرز، به نقل از تسنیم از کرج: سردار سیدیوسف مولایی در نشست روسای دانشگاه‌های استان البرز که در دانشگاه پیام نور برگزار شد، با اشاره به اینکه ما به 40 سالگی و پختگی انقلاب اسلامی به کوری چشم دشمنان نزدیک شده‌ایم و مقاصد پلید دشمنان را نقش بر آب کرده‌ایم، اظهار داشت: جنگی که دشمن با ما آغاز کرده جنگ ترکیبی است و اهداف هدفمند او با تحریم‌های هوشمند آغاز شد که خوشبختانه با اقدامات و کارهای صورت گرفته این اهداف محقق نشد.

وی با اشاره به اینکه دشمن از راه خرابکاری در همه عرصه‌ها مانند اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و روانی نیز دست به کار شده است، خاطرنشان کرد: هجمه سنگینی در حال حاضر بر روی کشور حاکم است که تا کنون با کمک مردم و لطف خداوند و به کوری چشم ترامپ مقاصد شوم دشمن به ثمر ننشسته و امسال جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی را با شکوه‌تر از هر سال برگزار می‌کنیم.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را می‌کند که دستاوردهای انقلاب اسلامی را تصاحب کند، افزود: ما در استان در حال اجرای 5 تا 6 طرح هستیم که یکی از آنها 10 نقطه محروم مانند مهدی‌آباد، خط 4 حصار ، مالک اشتر و غیره است که در آنجا قرار است فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و تربیتی انجام شود.

 

همچنین در این جلسه محمدحسن برهانی‌فر با اشاره به اینکه باید در سال چندین بار گردهمایی و تبادل فکر بین دانشگاه و بسیج برگزار شود، اظهار داشت: راهکارهای بسیار خوبی بین دانشگاه و بسیج تبادل می‌شود که این خود سبب قوت این دو نهاد است.

وی با بیان اینکه ما مخالف بحث سیاسی نیستیم، افزود: فضای بسیار خوبی در کانونها و تشکلها در حال حاضر وجود دارد و تعامل‌های بسیار خوبی بین این دو نهاد است.

رئیس دانشگاه آزاد کرج ادامه داد: در دانشگاه، بسیج همیشه پای کار حضور دارد و خود به صورت خودجوش امنیت و فضای دانشگاه را آرام می‌کند و در شرایط حساس در میدان حاضر است.

وی با بیان اینکه با بودجه‌های کمی که در اختیار داریم نباید بگذاریم مراسمی مانند راهپیمایی اربعین، راهیان نور و اردوهای جهادی روی زمین بمانند و باید این مراسم را هر چه بیشتر رونق دهیم، گفت: ما تاجایی که بتوانیم از بسیج و سپاه قدردانی می‌کنیم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.