البرز تمام قد، حامی صنعت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

در نشست سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و تولیدی البرز مطرح شد:

البرز تمام قد، حامی صنعت

البرز تمام قد، حامی صنعت
1397/10/3
12:43 1395

استاندار البرز: عزمی جدی برای حمایت از تولید در البرز داریم و مانعی برای سرمایه گذاری و ارائه تسهیلات وجود ندارد.

به گزارش جام جم البرزو به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز البرز: عزیزاله شهبازی در نشست سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و تولیدی استان با بیان اینکه دولت برنامه های اقتصادی خوبی دارد، گفت: تیم اقتصادی استان همه پای کار هستند تا بالهای اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استان به پرواز دربیاید.

استاندار البرز گفت: عزمی جدی برای حمایت و پشتیبانی از تولید و صنعتگران در این استان وجود دارد و مانعی برای سرمایه گذاری و ارائه تسهیلات وجود ندارد.

وی اضافه کرد: جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به صورت مستمر برگزار و موضوعات و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی و صنعتی پایش می شود.
شهبازی با بیان اینکه امروز تولید، شاه کلید در کشور است، گفت: جنگ اقتصادی دشمنان به راه افتاده است و دولت به خوبی این شرایط را درک کرده و به این منظور هر هفته سه قوا جلساتی را برای مقابله با این جنگ و حل مشکلات اقتصادی کشور برگزار می کنند.
استاندار البرز افزود: 3هزار و 500واحد تولیدی در البرز وجود دارند که در حال فعالیت هستند، این بدین معنی است که واحدهای تولیدی ما با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی که وجود دارند پای کار هستند.
شهبازی گفت: زمینه اقتصادی البرز بسیار محکم است و تلاش داریم بسیاری از مسایل واحدهای تولیدی را در سطح استانی حل کنیم و برای آنها نیز که نیاز به کمک ملی دارند نیز وقت گذاشته، پیگیری و دنبال می کنیم.
وی اضافه کرد: فرمانداران نیز شورای گفت و گو بخش خصوصی و رفع موانع تولید را در شهرستان ها تشکیل دهند و خانه صنعت و اتاق بازرگانی نیز در کنار صنعتگران استان خواهند بود.
استاندار البرز با بیان اینکه بانک ها نیز در کنار قشر مولد و صنعتگر خواهند بود و در حوزه دارو و قطعات خودرو و مواد غذایی نیز قرار است هفته ای یک جلسه با این افراد داشته باشیم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر