البرز تمام قد، حامی صنعت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

در نشست سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و تولیدی البرز مطرح شد:

البرز تمام قد، حامی صنعت

البرز تمام قد، حامی صنعت
1397/10/3
12:43 1395

استاندار البرز: عزمی جدی برای حمایت از تولید در البرز داریم و مانعی برای سرمایه گذاری و ارائه تسهیلات وجود ندارد.

به گزارش جام جم البرزو به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز البرز: عزیزاله شهبازی در نشست سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و تولیدی استان با بیان اینکه دولت برنامه های اقتصادی خوبی دارد، گفت: تیم اقتصادی استان همه پای کار هستند تا بالهای اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استان به پرواز دربیاید.

استاندار البرز گفت: عزمی جدی برای حمایت و پشتیبانی از تولید و صنعتگران در این استان وجود دارد و مانعی برای سرمایه گذاری و ارائه تسهیلات وجود ندارد.

وی اضافه کرد: جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به صورت مستمر برگزار و موضوعات و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی و صنعتی پایش می شود.
شهبازی با بیان اینکه امروز تولید، شاه کلید در کشور است، گفت: جنگ اقتصادی دشمنان به راه افتاده است و دولت به خوبی این شرایط را درک کرده و به این منظور هر هفته سه قوا جلساتی را برای مقابله با این جنگ و حل مشکلات اقتصادی کشور برگزار می کنند.
استاندار البرز افزود: 3هزار و 500واحد تولیدی در البرز وجود دارند که در حال فعالیت هستند، این بدین معنی است که واحدهای تولیدی ما با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی که وجود دارند پای کار هستند.
شهبازی گفت: زمینه اقتصادی البرز بسیار محکم است و تلاش داریم بسیاری از مسایل واحدهای تولیدی را در سطح استانی حل کنیم و برای آنها نیز که نیاز به کمک ملی دارند نیز وقت گذاشته، پیگیری و دنبال می کنیم.
وی اضافه کرد: فرمانداران نیز شورای گفت و گو بخش خصوصی و رفع موانع تولید را در شهرستان ها تشکیل دهند و خانه صنعت و اتاق بازرگانی نیز در کنار صنعتگران استان خواهند بود.
استاندار البرز با بیان اینکه بانک ها نیز در کنار قشر مولد و صنعتگر خواهند بود و در حوزه دارو و قطعات خودرو و مواد غذایی نیز قرار است هفته ای یک جلسه با این افراد داشته باشیم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر